Manşetler

Logitech’in Logi markalı ilk ürünleri düşmelere dayanıklı BLOK iPad kılıfları

logitech-logi-blok-ipad-150715

Yeni ve renkli markası “Logi”yi geçen hafta lanse eden Logitech’in bu yeni Logi markası altındaki ilk ürünleri iPad’e özel kılıflar oldu. Logi BLOK Protective Shell, Logi BLOK Protective Case ve Logi BLOK Protective Keyboard Case olmak üzere üç ayrı üründen oluşan Logi BLOK ailesi yastıklı kare köşeleri sayesinde 1.8 metreden sert zemine düşmesi halinde bile iPad için üstün koruma sunuyor.

Logitech’in bu yeni iPad kılıflarıyla ilgili olarak yayınladığı basın bülteninde Logitech Tablet Kategorisi Başkanı Michele Hermann, “iPad her ne kadar güçlü bir cihaz olsa da çoğumuz düşürüyor, zarar veriyor ve iPad’i tam potansiyeli ile kullanamıyoruz. Bugüne kadar iPad’leri korumak için kullandığımız kılıflar ile  hem iPad’in taşınabilirliğini kısıtlamak hem de şıklığını gizlemek zorunda kalıyorduk. Tasarımcılar ve uzmanların işbirliği ile iPad’in en hassas noktalarını korumak üzere  hazırlanan ve üstün koruma sunan Logi BLOK ailesi ile kullanıcılar artık hem fonksiyonel ve şık kılıf kullanma ayrıcalığı yaşayacak hem de iPad?lerini koruyabilecek” dedi.

Kılıfların kare köşelerindeki ekstra-emici polimerler ile iPad2in en çok dikkat gerektiren köşeleri için üstün koruma sağlıyor. Darbe emici polimer yapı iPad’inizi korurken aynı zamanda esneklik sağlayarak 1.8 metreden beton zemine düşmesi halinde bile koruma sunuyor.

Logi BLOK Protective Shell – Koruyucu Kapak:  iPad Air 2 ve iPad mini’nin tüm modelleri için üretildi. Ekran koruyucusu ekranınızı çizilmelere karşı koruyor. Sade ve şık tasarımı ile iPad’i sararak ultra koruyuculuk sunan Logi BLOK Koruyucu Kapak’ın siyah, kırmızı/mor, deniz mavisi/mavi renkleri mevcut. Logi BLOK Protective Shell?in tavsiye edilen satış fiyatı 39.99 Euro.

logitech-logi-blok-ipad-150715-7

Logi BLOK Protective Case – Koruyucu Kılıf: Logi BLOK Koruyucu Kapak gibi üstün koruma sunan, iPad Air 2 için üretilen Logi BLOK Koruyucu Kılıf, 50 dereceye kadar farklı açıda ayarlanabilen çok-açılı standı ile rahat görüş açısı ve kullanım kolaylığı sunuyor. Ekran kapağı iPad’i darbelerden koruyor. Siyah, kırmızı/mor, deniz mavisi/mavi  renk seçenekleri bulunan Logi BLOK Protective Case’in tavsiye edilen satış fiyatı 69.99 Euro. 
logitech-logi-blok-ipad-150715-6Logi BLOK Protective Keyboard Case – Klavyeli Koruyucu Kılıf:
iPad 2 için üretilen Logi BLOK Protective Keyboard Case, dört ayrı modeli barındıran hepsi-bir-arada bir ürün. Web?de gezinirken ya da okurken Koruma Kapağını kullanabilirsiniz. Arkanıza yaslanın ve çok açılı stand özelliği ile film izleyin. Yazmanız gerektiğinde takılıp çıkarılabilir kablosuz klavyesi ile ekstra ekran koruması sunuyor. Konforlu yazma deneyimi için bir sıra iOS kısa yol tuşları bulunan Logi BLOK Klavyeli Koruyucu Kılıf’ın  siyah veya deniz mavisi/mavi renkleri mevcut. Logi BLOK Protective Keyboard Case’in tavsiye edilen satış fiyatı 129.99 Euro.

logitech-logi-blok-proactive-keyboard-ipad-150715-4

Her üç kılıf da ağustos ayından itibaren Avrupa’da satışa sunulacak.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER