LG X Series telefonlarına bu yıl dört tane daha eklenecek

lg x series

MWC 2016’nın hemen öncesinde iki yeni X Serisi akıllı telefon tanıtan LG’nin bu yıl içinde dört adet LG X Series cihazı daha tanıtacağı söyleniyor.

Çıkan dedikodulara göre LG X Max, X Speed, X Style ve X Power telefonlarını bu yıl içinde çıkaracak. Bu cihazlar hakkında henüz detay verilmedi, ayrıca tam olarak ne zaman çıkacakları da bilinmiyor.

X Cam ve X Screen akıllı telefonları 22-25 Şubat tarihleri arasında Barselona’da düzenlenecek 2016 Mobil Dünya Kongresi’nde sergilenecek. Kamera özellikleriyle ön plana çıkan X Cam’de 5.2 inç Full HD ekran, sekiz çekirdekli, 2 GB RAM yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: LG G4 Stylus 2 yenilenen kalem ve özellikleriyle tanıtıldı

X Screen ise ekran deneyimine odaklanıyor. 4.93 inç, 720p ekran barındıran telefonda LG V10’da olduğu gibi ikinci bir ekran daha bulunuyor.

X Screen ve X Cam cihazlarının önümüzdeki aydan itibaren Asya, Avrupa ve Latin Amerika pazarlarında satışa sunulması bekleniyor.

https://twitter.com/evleaks/status/699314888364187649

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rekabet Kurumu’ndan Google’a 296 milyon TL’lik para cezası

Google hakkında geçtiğimiz yıl başlatılan, arama ve turizm sorgularında kendini öne çıkarmakla suçlandığı soruşturmanın sonunda karar açıklandı. Rekabet Kurumu'nun açıkladığı karar doğrultusunda Google Reklamcılık...