LG W41 sızıntısı ekranı ve dörtlü arka kamerayı gösteriyor

LG geçtiğimiz kasım ayında tanıttığı W31 ve W31 Plus’ın ardından şimdi de W41 üstünde çalışıyor. Seride standart model W41 Pro ve W41 Plus adını taşıyan telefonların eşlik etmesi bekleniyor.

LG W41’e ait olduğu söylenen bir fotoğraf, ünlü duyumcu Evan Blass tarafından paylaşıldı. Bu fotoğraf, telefonda kamera delikli bir ekranın ve dörtlü bir arka kamera sisteminin bulunduğunu gösteriyor. Burada ana kamera görevini 48 megapiksel sensörün üstleneceği belirtiliyor. Parmak izi tarayıcısı da arka kamerada görülen unsurlar arasında yer alıyor.

Telefonun sol kenarında SIM kart yuvası bulunuyor. Sağ kenarda ise güç butonu ve ses kontrol tuşları görülüyor. Burada yer alan ekstra tuşun da Google Asistan’ı aktif h^le getirmek için kullanılma ihtimali bir hayli yüksek.

Evan Blass’ın paylaşımına göre, W41 bu özellikleri ve tasarımı Pro ve Plus versiyonlarıyla paylaşacak. Üçlüyle ilgili olarak bilinen detaylar şu an için bunlarla sınırlı.

LG W41 serisi için henüz bir açıklama gelmiş değil. Ancak son sızıntı Güney Koreli şirketten beklenen duyurunun yakında yapılabileceğini gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Google Asistan için Material You odaklı değişim başladı

TikTok aylık aktif kullanıcı sayısı 1 milyarı geçti

TikTok pazartesi günü yaptığı açıklamada, aylık 1 milyar aktif kullanıcıyı geçtiğini söyledi. Ağustos 2018'de yola çıkan ve ana şirketi Çin merkezli ByteDance'in veri toplama...

Skype yepyeni bir tasarım ve deneyimlerle yenileniyor

Skype'ın son beş yılda çok fazla miktarda tasarım değişikliğinden geçti. Ancak Microsoft hâlâ bir şeyleri yeniden denemeye ve düzeltmeye devam ediyor. Yazılım üreticisi, "gelişmiş,...

OnePlus 9 Serisi Türkiye’de, işte fiyat bilgileri

OnePlus'ın geçtiğimiz ilkbaharda duyurusunu gerçekleştirdiği OnePlus 9 Serisi Türkiye'ye geldi. Böylelikle ilk kez bir amiral gemisi OnePlus telefon serisini Türkiye'de görüyoruz. Telefonların fiyat bilgileri...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun