LG V20 eylül ayında Android 7.0 Nougat ile çıkacak

LG V10'un takipçisi olacak akıllı telefonun çıkış takvimi netleşiyor

lg v20LG geçen hafta 2015 yılının ikinci yarısında çıkan amiral gemisi Android telefonu V10’un takipçisi olacak yeni telefon hakkında birtakım bilgiler vermişti. Şirket bugün biraz daha fazla bilgi paylaştı ve yeni telefonun V20 adını taşıyacağını duyurdu. Üstelik Güney Koreli şirket, bu telefonun Nougat olarak da bilinen Android 7.0 ile çıkacak ilk cihaz olacağının da altını çiziyor.

LG V20 ile ilgili olarak yapılan resmi açıklamada telefonun eylül ayında çıkacağından başka bir şey de söylenmiyor. V10 geçen yılın ekim ayında çıkmış, Türkiye’ye gelişi de aralık ayını bulmuştu. Bu telefonun ikinci ekran ve iki adet ön kamera barındırması gibi özellikleri vardı. Kamerası, ekranı ve sağlam malzemesi ve yapısıyla bu telefon dikkat çekmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: LG V10 Ön İnceleme

 

LG V20 ile ilgili olarak ilerleyen zamanlarda daha fazla bilginin açığa çıkmasını bekliyoruz. Detaylar her zaman olduğu gibi en hızlı şekilde yine Teknoblog’da olacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YouTube Kids uygulaması artık Türkiye’de

YouTube yetişkinler kadar çocuklar için de epey popüler platformlardan bir tanesi. Çocuklar daha bebekliklerinden itibaren YouTube'dan oynatılan videolarla büyüyor desek yanlış olmaz. Bu durumu...

Apple iMac M1 işlemci ve parlak renklerle yenilendi

Apple daha ince bir tasarıma, yeni M1 işlemciye ve parlak renk seçeneklerine sahip yeni iMac masaüstü bilgisayarını tanıttı. Klasik renkli iMac'lere bir tür saygı...