LG Tone Ultra Bluetooth kulaklığa JBL Signature Sound’u getiriyor

LG, Harman International ile birlikte geliştirdiği ve JBL Signature Sound ses kalitesini sunduğu yeni Bluetooth kulaklığı Tone Ultra’yı duyurdu. Sadece iyi bir ses deneyimi yaşatmaya odaklanmayan Tone Ultra, Skype gibi sohbet uygulamaları için Voiceover LTE desteği sunmasıyla da dikkat çekiyor. Ambient Noise Cancellation teknolojisi sayesinde kalabalık ortamlarda dahi Tone Ultra ile net bir biçimde ses iletmek veya ses almak mümkün oluyor. aptX Bluetooth’un varlığıysa iletim sırasında kalite kaybı yaşanmasını engelliyor.

lg-tone-ultra-060114

LG Tone Ultra 3D NeckBehind’ın varlığı sayesinde orijinal LG Tone tasarımlarını fazlasıyla andırıyor. Söz konusu ekstra boyun desteği sayesinde Tone Ultra ile 10 saate kadar müzik dinlemek veya telefonla konuşmak mümkün oluyor. Google Ses Aksiyonları’nın varlığı ise Tone Ultra ile mobil cihazı sesli olarak kontrol etmeyi sağlıyor. LG Tone Ultra 180 dolarlık fiyatıyla yurt dışındaki raflarda yerini aldı.

İlgili >> PR Newswire

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...