LG Qualcomm’un yeni amiral gemisini kullanmak için acele etmeyecek

Hong Kong kaynaklı bir iddiaya göre; LG, Qualcomm’un müstakbel amiral gemisi Snapdragon 875 işlemciyi kullanmaya temkinli yaklaşıyor. Şirketin en azından 2021’in ilk yarısında Snapdragon 875 taşıyan bir telefon çıkarmayacağı öne sürüldü.

Bu iddianın kulağa ilginç geldiği söylenebilir. Qualcomm en iyi işlemcisini genellikle yılın başlarında çıkarıyor. LG de uzun süredir bu işlemcileri telefonlarında kullanan ilk üreticiler arasında bulunuyor.

Ancak önümüzdeki yıl bu durum değişecek gibi görünüyor. Güney Kore medyasında çıkan haberlere göre; LG, Snapdragon 875 için sipariş veren ilk üreticiler arasında yer almıyor.

LG’nin bu dönemki odak noktasında Qualcomm’un yine henüz resmi olarak duyurmadığı başka bir işlemcinin bulunacağı söyleniyor. Güney Koreli üreticinin yılın ilk yarısında Snapdragon 775 işlemcili telefon veya telefonlar çıkaracağı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung kârını artırdı, katlanabilir cihazlara olan bağlılığını yineledi

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...