Teknoblog Ürünler Akıllı Telefon LG Optimus 2X’i Türkiye’de göremeyeceğiz

LG Optimus 2X’i Türkiye’de göremeyeceğiz

LG’nin çift çekirdekli NVIDIA Tegra 2 tabanlı Android akıllı telefonu Optimus 2X ilk önce Güney Kore’de, ardından da Avrupa’da piyasaya çıkmıştı. Türkiye piyasasına sürdüğü Android cihazı sayısını yavaş yavaş arttıran LG’nin bu çift çekirdekli cihazı Türkiye’de satışa sunup sunmayacağını merak ediyorduk ki, üzücü haberi Yahoyt’tan aldık.

Sitenin haberine göre LG Optimus 2X Türkiye’de satışa sunulmayacak. LG Türkiye’nin bu kararı neden aldığına dair bir açıklamanın henüz yapılmadığı da haberde belirtiliyor. Eğer bu haber doğruysa, LG’nin Türkiye’de yüksek profilli cihazlar yerine orta seviye Android cihazlarıyla yetinmek gibi bir politika gütmekte olduğunu düşünebiliriz. Anlaşılan şimdilik LG’nin piyasaya yeni sunduğu Optimus One ile idare etmemiz gerekiyor.

İlgili – Yahoyt

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
LG akıllı telefon stratejisinde değişikliğe gitmeyi planlıyor

2 YORUM

  1. madem öyle iphone5 3000 tl de olsa alacağım. bu ne saçmalık ya. bundan sonra hiçbir şekilde lg ürünüde almayacağım

  2. tamamen yalan hangi firma teknolojiyi bu denli yakından takip eden bir ülkeye ürününü sokmasın gerizekalımıki yapsın bu hatayı ayrıca çokta sorun değil girip girmemesi türkiyeye. çünkü galaxy s II geldiği gün htc iphone nokia ve lg sinek avlıyacak

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz