LG G4 ile çekilmiş fotoğrafları yayınladı

lg-g4-280415-2

Yeni amiral gemisi Android telefonu G4’ü bugün farklı noktalarda gerçekleştirdiği eş zamanlı etkinliklerle tanıtan LG; Quantum LCD ekran, şık tasarım, altı çekirdekli Qualcomm Snapdragon 808 işlemci gibi özelliklerin yanı sıra f/1.8 diyafram aralığına sahip 16 megapiksel arka kamerayı da ön plana çıkarmıştı.

En önemli rakiplerinden Samsung Galaxy S6’nın f/1.9 diyafram aralıklı 16 megapiksel arka kamerasına kıyasla yüzde 11 oranında daha fazla ışık alan ve daha doğal renkler elde eden LG G4’ün kamerasıyla çekilen fotoğraflar da LG tarafından paylaşıldı.

LG G4’ün üç eksenli optik görüntü sabitleme sistemi, selefinde kullanılan iki eksenli sisteme kıyasla bir sıçrama kaydedildiği anlamına geliyor. LG G4’ün kamerasıyla çekilen fotoğraflardan oluşan galeriyi aşağıda bulabilirsiniz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rekabet Kurumu’ndan Google’a 296 milyon TL’lik para cezası

Google hakkında geçtiğimiz yıl başlatılan, arama ve turizm sorgularında kendini öne çıkarmakla suçlandığı soruşturmanın sonunda karar açıklandı. Rekabet Kurumu'nun açıkladığı karar doğrultusunda Google Reklamcılık...

Sony Xperia 1 III ve Xperia 5 III tanıtıldı; işte özellikleri

Sony 2021 model Android telefonları; Xperia 1 III ve Xperia 5 III'ün duyurusunu gerçekleştirdi. Şirket, bu iki telefonu yazın başlarında yurt dışında çıkarmayı planlıyor....