LG CES 2021’de mobilya konseptli tasarım cihazlarını tanıtacak

LG, CES 2021’de Mobilya Konseptli Cihazlarının lansmanını gerçekleştirecek. Bunu yaparken de katılımcıların beğenilerine göre özelleştirilebilecek cihazlarla sanal bir yaşam alanı tasarlamalarına olanak tanıyan interaktif bir deneyim sunacak.

Dünyanın önde gelen beyaz eşya şirketinlerinden olan LG, bu yeni ürünleri ile son teknoloji cihazlarla tasarım mobilyalar arasındaki sınırı bulanıklaştırıyor. Söz konusu koleksiyonda, InstaView Door-in-Door buzdolabı, Buzdolabı ve Dondurucu çifti, mikrodalga fırın, bulaşık makinesi, su arıtma cihazı, WashTower ve Styler bulunuyor.

Şirketin belirttiğine göre, bu ürünlerin herhangi bir ortama zahmetsizce entegre olma yeteneği, siparişe göre karıştırılabilen ve eşleştirilebilen lüks malzemeler ve modern, sade renklerin çeşitliliği ile geliştirilmiş durumda bulunuyor. Tüketicilerine, aralarından seçim yapabilecekleri çok sayıda malzeme ve renk kombinasyonu sunan LG’nin Mobilya Konseptli Cihazlar paketi, kullanıcıların her bir ürünü kişisel zevklerine ve evlerindeki herhangi bir odanın dekoruna göre özelleştirmelerine olanak tanıyor.

Mobilya Konseptli Cihazların görünümü; paslanmaz çelik, cam, metal ve İtalyan Arpa Industriale tarafından tasarlanan gelişmiş kaplama teknolojisine sahip yenilikçi bir malzeme olan Fenix de dahil olmak üzere farklı ve kaliteli kaplamaların kullanılmasıyla elde ediliyor. Opak, parmak izine dayanıklı ve dokunuşu hoş olan Fenix’in, son derece dayanıklı olmasının yanı sıra, zamansız ancak belirgin bir şekilde modern bir görünüme de sahip olduğu belirtiliyor.

lg ces 2021

LG CES 2021 için sanal galeri hazırladı

LG, CES 2021’deki sanal galerinin sağladığı yenilikçi deneyim sayesinde, ziyaretçilere koleksiyonun olağanüstü çok yönlülüğünü çevrimiçi olarak deneyimleme fırsatı sunuyor. Ziyaretçiler, hayal ettikleri iç mekanı tasarlayabilecek ve iç mekanı istedikleri renk ve kaplamalarda LG Mobilya Konseptli Cihazlarla doldurabilecekler.

LG Beyaz Eşya ve İklimlendirme Çözümleri Başkanı Lyu Jae-cheol, “LG Mobilya Konseptli Cihazlar, hem biçim hem de işlev açısından en iyisini sunan çok amaçlı ürünler. Mobilya ve yüksek performanslı ev çözümlerinin şık bir birleşimi olan bu koleksiyonu, daha birleşik, mekansal olarak entegre bir evin yolunu açmaya yardımcı olmak için geliştirdik.” şeklinde konuştu.

LG Mobilya Konseptli Cihazlarını sanal bir yaşam alanında deneyimlemek için 11 Ocak’tan itibaren CES 2021’de LG’nin sanal fuar standı ziyaret edilebilecek. Serinin Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz netlik kazanmadı.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

İLGİLİ HABERLER