LG Android 12 ve 13 güncellemelerini alacak telefonlarını açıkladı

LG akıllı telefon pazarından çıkma kararı alsa da, bazı cihazları için yazılım güncellemesi sunmaya devam edecek. Şirketin Almanya ve Güney Kore’deki internet sitelerinde Android 12 ve 13 güncellemelerini alacak LG telefonlarının tam listesi açıklandı. Buna ek olarak Android 11 dağıtımıyla ilgili detaylar da netleşti.

LG Velvet 5G için Android 11 dağıtımı bazı bölgelerde başlamış durumda. LG G8X içinse dağıtım üçüncü çeyrekte başlayacak. LG Velvet (LTE), LG G8S, LG Wing, LG K52 ve K42 modelleri ise dördüncü çeyrekte Android 11 ile tanışacak.

Android 12 ve 13’ün dağıtımı ise LG’nin üst segment cihazlarıyla sınırlı olacak. Wing, Velvet 5G, Velvet LTE, V50S, V50, G8, Q31, Q52, Q92 5G modelleri Android 12 güncellemesini de alacak.

Android 12 güncellemesini dokuz cihaza götürecek olan LG, Android 13’te ise çapı oldukça küçültecek. Sadece LG Wing, Velvet 5G ve Velvet LTE modelleri Android 13 güncellemesini alabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Xiaomi Mi Pad 5 tabletin pil kapasitesi ortaya çıktı

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone satın almayı düşünenlerin ilgisini çekecek indirim fırsatı

Bugünlerde bir iPhone satın almayı düşünüyorsanız, bu indirim fırsatı mutlaka ilginizi çekecektir. Trendyol'da bulunan Gürgençler Apple Premium Reseller mağazasında iPhone 12 Pro Max, iPhone...

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçaları Hint Okyanusu’na düştü

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçalarının Hint Okyanusu'na düştüğü tahmin ediliyor. Çin'in uzay ajansının sabah saatlerinde yaptığı açıklamada, Long March 5B roketin Maldivler'in batısına düştüğünün...