Teknoblog Ürünler Lenovo’nun gizemli ürünü Pocket Yoga’nın fotoğrafları internete sızdı

  Lenovo’nun gizemli ürünü Pocket Yoga’nın fotoğrafları internete sızdı

  PAYLAŞIN

  090316-lenovoyoga-04Lenovo yeni bir netbook üzerinde çalışıyor ve bu gizemli netbook’un fotoğrafları internete sızmış durumda. Pocket Yoga olarak adlandırılan bu sistem ultra geniş, VAIO P’dekine benzer bir ekrana ve deri kaplamaya sahip. Fotoğraflara göre bu bilgisayarı dokunmatik ekran üzerinden stylus kalem ile kontrol etmek mümkün. Bunun yanında çevrilebilir tasarım sayesinde küçük bir tablet halini de alabiliyor.

  Yoga’nın özellikleri henüz ortaya çıkmadı. Ancak boyutlarına bakılırsa Intel Atom ya da benzeri bir yonganın kullanılmış olması olası. Fotoğraflar entegre web kamerasının bulunduğunu ve iztopu benzeri bir donanımın da dokunmatik ekranın alternatifi olarak kullanılabileceğini gösteriyor. Lenovo sızan fotoğraflar hakkında herhangi bir yorumda bulunmadığı gibi herhangi bir resmi ürün duyurusu da yapmadı. Fotoğrafları yazının devamında bulabilirsiniz.

  Güncelleme: Gizem çözüldü. Lenovo’nun Pekin’deki Geliştirme Merkezi direktörü Johnson Li’ye göre , bu cihaz deri kaplamalı ve çıkarılabilir klavye barındıran iki yıllık bir dizüstü bilgisayar tasarım konsepti.

  Galeri: Lenovo’nun gizemli netbook’u – Pocket Yoga
  [nggallery id=75]

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
  Lenovo ThinkPad P52s güç ve taşınabilirliği bir arada sunuyor

  Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

  Lütfen yorumunuzu yazınız
  Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz