Manşetler

Lenovo uzun pil ömürlü Vibe P1 ve çift selfie kameralı Vibe S1’i tanıttı

lenovo-vibe-s1-beyaz-040915-2

Lenovo IFA’da Türkiye’de de satışa sunulacak yeni iki akıllı telefon modelini tanıttı. Telefonunu sürekli şarj etmekle uğraşmak istemeyenlerin beklentilerini karşılayacak olan 5.5 inç ekranlı VIBE P1 ve 5 inçlik VIBE P1m, Lenovo’nun IFA’da tanıttığı yeni ürünlerinden biri oldu.

Türkiye’de de satışa sunulan Lenovo P70’in yeni versiyonu olan VIBE P1 daha güçlü olmasıyla öne çıkıyor. Sıra dışı pil ömrüyle dikkat çeken VIBE P1 ve VIBE P1m diğer cihazları da şarj edebilen Yolda Şarj (On-The-Go) fonksiyonu ile gücü çok zor tükenen ve bataryasını paylaşmaktan çekinmeyen bir telefon. VIBE P1, 5000 mAh kapasiteli piliyle gerçek anlamda güç gösterisi yapıyor ve 24W’lık hızlı şarj fonksiyonuyla dikkat çekiyor. Yüksek performanslı işletimcileri ile VIBE P1 ve P1m aynı zamanda çok hızlı bağlantı imkanı veren 5G Wi-Fi protokolünü de destekliyor. VIBE P1, NFC Teknolojisi (Near-Field Communication) kullanan, yani kulaklık, kamera, TV gibi birçok akıllı cihazla eşleşebilme özelliği olan; parmak izi okuyucusu ile kişisel güvenliğinizi artıran bir telefon.

VIBE S1, Çift Selfie Kameralı ve Şık Tasarımlı Bir Telefon

Lenovo’nun tanıttığı bir diğer telefon ise 5 inçlik Lenovo VIBE S1 oldu. Çift selfie kamerası ve şık tasarımıyla dikkat çeken VIBE S1, Türkiye’de de satışa sunulmuş olan S90’nın devamı olan ürün niteliğini taşıyor. VIBE S1 sahip olduğu 8 MP ön selfie kamerasıyla keskin fotoğraflar çekerken, 2 MP’lik ikinci selfie kamerasıyla alan derinliğini analiz ederek farklı selfie pozlar üretiyor. S1’in birçok eğlenceli selfie deneyimlerinden biri de Cut Out uygulaması. S1’in içindeki birçok görselden birine veya internetten indireceğiniz herhangi bir görüntüye fotoğrafınızı ekleyebilir, arkadaşlarınızla Taç Mahal’in veya Eyfel Kulesi’nin önündeymiş gibi fotoğrafınızı paylaşabilirsiniz.

 

İLGİLİ HABERLER