Lenovo P12 Pro Google Play Console kayıtlarında görüldü

Lenovo kısa süre önce Yoga Tab 13, Yoga Tab 11 ve Tab 11 Plus modellerini tanıtmıştı. Şirket kısa sürede hız kesecek gibi görünmüyor. Lenovo P12 Pro adını taşıyan yeni bir tablet, Google Play Console kayıtlarında boy gösterdi.

P12 Pro’yla ilgili en dikkat çekici nokta, tabletin işlemcisiyle ilgili. Google Play Console sayfası, tabletin kalbinde Qualcomm Snapdragon 855 işlemcinin bulunduğunu gösteriyor. Snapdragon 870 işlemcili Yoga Tab 13’ten farklı görünen tablet, daha küçük boyutuyla ve OLED ekran paneliyle başka bir kitleye hitap ediyor gibi görünüyor.

Google Play Console kaydında ekran panelinin türü konusunda net bir bilgi bulunmuyor. Ancak 2560 x 1600 piksellik çözünürlük, P11 Plus modelininkini sollarken P11 Pro’nunkini de eşitliyor. Dolayısıyla bu modelde de OLED panelin tercih edilmiş olması muhtemel görünüyor.

8 GB RAM ve Android 11 işletim sistemi de Google Play Console sayfasının gösterdikleri arasında bulunuyor. Kayıtlarda tabletin bir görseli de yer alsa da, başka bilgilere rastlanmıyor.

Lenovo P12 Pro, Rusya’da Avrasya Ekonomik Komisyonu tarafından da onaylandı. Ancak burada tabletin özelliklerine dair başka detay verilmiyor. Resmi onaylar, P12 Pro’nun resmiyet kazanmasının çok uzak olmadığını gösteriyor.

Xiaomi Civi tanıtıldı: Snapdragon 778G işlemci, 55W hızlı şarj

Bir süredir ipuçları verilen ve hakkında paylaşımlar yapılan Xiaomi Civi, sonunda resmiyet kazandı. Yeni bir serinin ilk cihazı olan Civi'ye şu an için başka...

Fiyat-performans oranı yüksek dizüstü bilgisayar arayanlar için HP 255 G7 fırsatı

Okul için uygun fiyatlı, ihtiyaçları karşılayacak bir dizüstü bilgisayar arayanlar için Amazon.com.tr'de HP 255 G7 modeli 4999 TL'lik bir fırsat fiyatıyla müşterilere sunuluyor. Her ne...

iPhone 14 tamamen yeni tasarımla gelebilir

iPhone 13 serisi henüz birkaç gün önce piyasaya çıktı. Ancak bu, gelecek yılın iPhone'ları için dedikoduların etrafta dolaşmaya başlamasını engellemiyor. 9to5Mac'in haberine göre; Bloomberg'in...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun