Lenovo Legion Pad oyun tableti için ilk fotoğraflar geldi

google news abone ol

Oyun tabletleri pek kalabalık bir cihaz kategorisi değil. Hatta uzun süredir bu gruba yeni bir üye dahil edilmedi. Bu sessizliği bozan ise Lenovo olacak. Şirket Lenovo Legion Pad isimli bir oyun tableti çıkarmaya hazırlanıyor.

Cihaza ait olduğu söylenen fotoğraflar bir Lenovo yöneticisi tarafından paylaşıldı. Bu fotoğraflardan birinde tabletin önü, diğerinde ise arka panelin bir kısmı görülüyor. Bu fotoğraflar tabletin bir hayli küçük olduğunu gözler önüne seriyor.

IT Home sitesinin paylaşımına göre, Legion Pad 8 inç büyüklüğünde bir ekranla gelecek. Lenovo Legion 2 Pro akıllı oyun telefonunun 6.92 inç ekrana sahip olduğunu düşününce Legion Pad’in bir tablet için pek de büyük olmadığı söylenebilir.

Lenovo Legion Pad oyun tableti için ilk fotoğraflar geldiTablette fiziksel bir tuşun bulunmaması göze çarpıyor. Bu da cihazı birkaç ay önce internete sızan Legion Play taşınabilir oyun konsolundan ayırıyor. Söz konusu konsolda 7 inç ekran ve entegre oyun kumandasının bulunacağı görülmüştü.

Lenovo Legion Pad oyun tabletinde hangi özelliklerin bulunacağı şu an için bilinmiyor. Ancak yenileme hızı yüksek bir ekran ve üst sınıf bir Snapdragon işlemci tabletin muhtemel özellikleri arasında sayılabilir.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

Elon Musk yakında insan beynine bilgisayar yerleştirecek

Elon Musk, çarşamba günü düzenlenen "göster ve anlat" başlıklı bir Neuralink etkinliğinde, Elon Musk, beyin-bilgisayar arayüzü üzerinde çalışmalar yapan şirketin cihazlarından birini önümüzdeki altı ay...

Avrupa Birliği’nden Twitter’a Dijital Servisler Yasası uyarısı

Avrupa Birliği Twitter'ı ve yeni sahibi Elon Musk'ı kurallarına uyulması konusunda uyardı. Avrupa Birliği'nin Dijital Servisler Yasası'ndan sorumlu komiseri Thierry Breton, mikro blog servisinin...

ÖNE ÇIKANLAR