Lenovo’nun son Legion 2 Pro paylaşımı tasarımı doğruluyor

8 Nisan’da tanıtılacak Lenovo Legion 2 Pro ile ilgili dedikodular son zamanlarda iyiden iyiye artmış durumda. Bu sızıntılar sayesinde telefonun neye benzeyeceğini görmek mümkün olmuştu. Lenovo’nun Weibo hesabından yapılan son paylaşım da sızıntılarda görülenleri doğruluyor.

Paylaşılan afişlerde Legion 2 Pro’nun en az iki renk seçeneğinin olacağı görülüyor. Lenovo telefonda oyun deneyimini iyileştirmek amacıyla omuz tetik tuşlarının bulunacağını da doğruladı.

Lenovo, Legion 2 Pro’yla ilgili başka bilgiler vermeyi de ihmal etmedi. Şirket yatay yerleştirilen çift pil ve soğutma sistemi sayesinde daha gelişmiş bir ısı yönetiminin mümkün hâle geldiğini vurguladı. Lenovo bu sayede daha gelişmiş ve sürekli bir performans elde edileceğinin altını çizdi. Çift ön hoparlör ve çift X eksen lineer motor da telefonun özellikleri arasında bulunuyor.

Lenovo, Legion 2 Pro’nun tüm özelliklerini henüz açıklamış değil. Ancak şirket daha önce telefonda Snapdragon 888 işlemcinin, 6.92 inç 144 Hz Full HD+ AMOLED ekranın 5500 mAh pil ve 90W hızlı şarj desteğinin bulunacağını doğrulamıştı.

Lenovo Legion 2 Pro yerleşik fan ve kenarına yerleştirilmiş 44 megapiksel ön kamerayla gelecek. Telefonun arkasında ise ana kamera görevini 64 megapiksel sensörün üstlenmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Apple Watch Series 7 ile kayış alışverişi biraz daha karışıyor

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

iPadOS 15 ile M1 iPad Pro’ların yüksek kapasiteli RAM’i daha fazla kullanılabilecek

Geçtiğimiz haziran ayında iPadOS 15'in ön gösterimi yapıldığında Apple'ın geliştiricilere uygulamalarında daha fazla RAM'den yararlanması imkanı sağlanacağı belirtilmişti. Bu sayede, özellikle iPad Pro'larda sunulan...

Apple’dan iPhone 13 serisi için özel tanıtım videosu – Video

Apple, iPhone 13 ve 13 Pro'nun özelliklerini öne çıkaran ve ürün yelpazesindeki farklılıkları detaylandıran, rehber niteliğinde yedi buçuk dakikalık bir video yayınladı. Videoda Apple,...

Oppo ColorOS 12 dağıtım takvimini açıkladı

Oppo, Android 12 üzerine inşa edilen ColorOS 12 kullanıcı arayüzünün detaylarını paylaştı. Şirket, ColorOS 12 güncellemesinin mevcut cihazlarına dağıtım takvimi konusunda da bilgi verdi....