Lenovo Legion 2 Pro Snapdragon 888 işlemciyle gelecek

Lenovo Legion 2 Pro akıllı oyun telefonu 8 Nisan’da resmiyet kazanacak. Tanıtıma doğru geri sayım devam ederken, akıllı telefonun bazı özellikleri şimdiden duyuruluyor. Lenovo’dan yapılan son paylaşıma göre, Legion 2 Pro’da Samsung tarafından üretilen 6.92 inç E4 AMOLED ekran bulunacak. Bu ekran 2460 x 1080 piksel çözünürlük sunacak.

Legion 2 Pro’nun Snapdragon 888 işlemciyle geleceği daha önce bir Geekbench benchmark testi sızıntısıyla görülmüştü. Lenovo Weibo hesabıyla yaptığı paylaşımla bu sızıntıyı da doğruladı.

Snapdragon 888’i ikiz fan sistemi soğutacak. Bu bir akıllı oyun telefonu için ilk olacak. İkiz fan sistemi sayesinde Lenovo Legion 2 Pro’nun en iyi soğutulan oyun telefonu olacağı söylenebilir.

lenovo legion 2 pro Lenovo Legion 2 Pro, Master Lu’nun benchmark testinden de geçti. Bu test telefonun 16 GB RAM ve 512 GB depolama alanı konfigürasyonunu da gösteriyor. Telefonun 12 GB RAM ile 128 veya 256 GB depolama alanına sahip versiyonlarının da tanıtılması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
iOS 14.5 ile gelecek Uygulama İzleme Şeffaflığı reklam sektörünü çok etkileyecek

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...