Lenovo Legion 2 Pro’nun özelliklerini açıklamaya devam ediyor

Lenovo Legion 2 Pro, 8 Nisan’da resmiyet kazanacak. Ancak Lenovo tanıtım öncesinde akıllı telefonun özelliklerini duyurmaya devam ediyor. Şirket son olarak telefonun enerjisinin 5500 mAh kapasiteli pilden alacağını açıkladı. Lenovo Legion Pro’da 5000 mAh kapasiteli pil bulunuyor.

Lenovo’nun verdiği bilgiye göre, Legion 2 Pro’nun pili 90W şarj desteğine de sahip. Ancak bu şarj hızının uygulamasının Legion Pro’dakine benzer şekilde olup olmayacağı bilinmiyor. Legion Pro, 45W hızındaki iki USB-C girişiyle toplamda 90W şarj hızına ulaşıyor.

Legion 2 Pro’nun tüm özellikleri henüz açıklanmış değil. Ancak şirket daha önce telefonda çift turbo soğutma sisteminin, Qualcomm Snapdragon 888 işlemcinin ve 6.92 inç büyüklüğünde 144 Hz Full HD+ çözünürlüklü AMOLED ekranın bulunacağını açıklamıştı.

lenovo legion 2 pro Geekbench’te yapılan bir benchmark testi ise Legion 2 Pro’nun kutusundan Android 11 işletim sistemiyle çıkacağını ve 16 GB RAM seçeneğine sahip olacağını göstermişti. Master Lu benchmark testiyse 512 GB depolama alanı seçeneğini gözler önüne sermişti. Akıllı telefonda 12 GB RAM’e 128 ve 256 GB depolama alanı seçeneklerinin eşlik edeceği de biliniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Realme Flash ile manyetik kablosuz şarj özellikli ilk Android telefon yolda

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Google Wear OS 3 adını açıkladı, güncellenecek cihazları ve tarihi paylaştı

Lenovo Legion 2 Pro ile tanışmak için 8 Nisan’ı beklemek gerekiyor. Akıllı telefonla ilgili olarak tanıtımdan önce başka bilgilerin ortaya çıkması da sürpriz olmayacaktır.

Apple Music Yıldızı Parlayanlar programı Türkiye’de

Apple Music bugün, yükselen yetenekleri belirlemeye, sergilemeye ve yükseltmeye yönelik aylık sanatçı girişimi olan Yıldızı Parlayanlar programını Türkiye’de Güneş ile başlattı. Yıldızı Parlayanlar, Apple Music'in...

Sony 10 milyondan fazla PS5 oyun konsolu sattı

Sony Interactive Entertainment, 12 Kasım 2020’de piyasaya sürülen en yeni nesil oyun konsolu PlayStation5'in dünya genelinde 10 milyondan fazla sattığını duyurdu. Sony daha önce...