Disney+ Kral Şakir Geri Dönüşüm filminin ilk tanıtımını yayınladı

Disney+ Türkiye’deki yayın hayatına bu hafta içinde başlamıştı. Açılışla birlikte ilk Türk orijinal dizisi Kaçış’ı izleyicilerle buluşturan platform, yeni Türk yapımlarını duyurmaya devam ediyor. Bu yapımlardan biri olan Kral Şakir Geri Dönüşüm filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Kral Şakir’in yeni macerası sadece Disney+’ta yayınlanacak. Kitapları ve filmleriyle bugüne kadar milyonlarca çocuğa ulaşan Kral Şakir, yeni filminde çocuklara atıkların geri dönüşümünü anlatacak.

Filmde Kral Şakir ve ailesi Dünya’yı tehdit eden uzaylıları da durdurmaya çalışacak. Varol Yaşaroğlu tarafından yaratılan Kral Şakir’in yeni filminin yapımcılığını yine Grafi2000 üstleniyor.

Disney+ Kral Şakir Geri Dönüşüm filminin kesin yayın tarihini henüz açıklamış değil. Şirket, Recep İvedik 7‘nin duyurusunda olduğu gibi, yeni Kral Şakir filmi için de “yakında” ifadesini kullanmakla yetiniyor.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun