Ana Sayfa Konular Wwdc 2018

Konu: wwdc 2018

FaceTime iOS 12 ile birlikte grup sohbeti özelliğine kavuşuyor

Apple'ın sesli ve görüntülü sohbet platformu FaceTime iOS 12 ile birlikte grup sohbeti özelliğine kavuşacak. Böylelikle aynı anda 32 kişi FaceTime üzerinden birbirleriyle sesli...
tvos 12

tvOS 12 ile sinema deneyimi daha yükseğe çıkacak

Apple WWDC 2018 açılış toplantısında, iOS 12 ve watchOS 5'in yanı sıra, eğlencenin keyfini büyük ekranda çıkarmak için tasarlanmış güçlü işletim sistemi olarak nitelendirdiği...

Apple Memoji ile Animojileri kişiselleştiriyor

Animoji, Apple'ın iPhone X ile sunduğu en dikkat çekici özelliklerden birisi olmuştu. Bu ilgi rakip üreticileri de iPhone X'dan sonra çıkardıkları telefonlarına benzer özellikler...
watchos 5

watchOS 5 yenilikleri: Güçlü aktivite ve iletişim özellikleri geliyor

Apple WWDC 2018'de akıllı saatine özel işletim sistemi watchOS'in gelecek sürümünün ön gösterimini gerçekleştirdi. Sonbaharda Apple Watch kullanıcılarına ulaşacak watchOS 5, kullanıcıların sağlıklı ve...
ios 12 yenilikleri

iOS 12 yenilikleri: Daha hızlı, verimli, yaratıcı ve eğlenceli

Apple WWDC 2018 açılış toplantısına mobil işletim sistemi iOS 12'nin yeniliklerini duyurarak başladı. Yaklaşık bir saat boyunca, sonbaharda tüm kullanıcılara ulaştırılması planlanan, iPhone 5s...
wwdc 2018

WWDC 2018: Apple’ın canlı yayını nasıl izlenir?

4 Haziran Pazartesi akşamı, yani bu akşam, Apple Dünya Geliştiriciler Konferansı'nın kapılarını açıyor. Açılışta düzenlenecek geleneksel toplantıda da Cupertino'da geliştirilen yenilikler hakkında son gelişmeleri...
macos 10.14 koyu tema

macOS 10.14 ile koyu tema ve Apple News uygulaması geliyor

Apple'ın Dünya Geliştiriciler Konferansı'na çok az bir zaman kaldı. Şirketin bu etkinlikte iOS, macOS, tvOS ve watchOS işletim sistemleri için güncellemeleri tanıtması bekleniyor. Apple,...
wwdc 2018

Apple WWDC 2018’de dijital sağlık konusuna odaklanacak

Apple WWDC 2018'in kapılarını 4 Haziran'da açacak. Mevcut işaretler şirketin odak noktasının yazılım olacağını ve donanımsal ürünlerin etkinlikte biraz daha arka planda olacağını gösteriyor....
apple wwdc 2018 canlı yayın

Apple 4 Haziran’daki WWDC 2018 açılış konuşmasını canlı yayınlayacak

Geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da Apple, Dünya Geliştiriciler Konferansı 2018 açılış etkinliğini internet üzerinden canlı olarak yayınlayacak. Böylelikle WWDC 2018'i yerinden takip...
wwdc 2018

Apple WWDC 2018’i düzenleyeceği tarihi açıkladı

Apple'ın geleneksel Dünya Geliştiriciler Konferansı, yani WWDC, bu yıl da haziran ayında düzenlenecek. Apple, 2018'de yeniden San Jose'ye geri dönüş yapmayı planlıyor. WWDC 2018,...