Konu: lg ces 2015 - Sayfa 1

Audi ve LG işbirliğiyle üretilen akıllı saat webOS ile çalışıyor

CES 2015'te otomobil üreticileri ve teknoloji devleri arasındaki yakınlaşma neredeyse zirveye ulaşmış durumda. Bu sıcak temasın en somut örneklerinden birini ise Audi ve LG...

LG’nin webOS akıllı saati 2016’nın başlarında çıkacak

LG'nin akıllı saat planları için bir yıl kadar beklememiz gerekebilir. Wall Street Journal tarafından yayınlanan ve şirketin planlarından yakın şekilde haberdar olan bir kaynağa...

LG Display’in çift taraflı bükülebilir ekranı CES 2015’te sergileniyor

Samsung ve LG arasındaki rekabetin yeni sahnesi eğilir ekranların mobil cihazlara yerleştirilmesi olacak gibi görünüyor. Geçen yıl Galaxy Note Edge ile ilk kez bir...

LG Styler ile çamaşır yıkama ve ütü derdinden kurtulun

LG giysileri deterjan olmadan yıkalamak için tasarlanmış giysi yönetim sistemi LG Styler'ı güncellediğini açıkladı. Yeni ve daha gelişmiş sistem NFC, Akıllı Sistem Kontrolü ve herhangi...

LG G Flex 2 görücüye çıktı

LG G Flex beklenen sansasyonu yaratmamış olsa da, bu durumun Güney Koreli şirketi kavisli akıllı telefonlar üretme fikrinden uzaklaştırmadığı anlaşılıyor. CES 2015'te tanıtlan LG...

LG 34 inç UltraWide kavisli monitörüyle oyuncuların kalbini çalacak

CES 2015'in yıldızları arasında kavisli ürünler fazlasıyla yer tutacak gibi görünüyor. Birçok kavisli TV, monitör bilgisayar ve masaüstü bilgisayar monitörü görebiliriz. LG...

LG yeni 4K TV’lerinin webOS ve kuantum nokta teknolojisiyle fark yaratmasını amaçlıyor

LG'nin 2014 model televizyonlarının en dikkat çekici özelliği, webOS işletim sistemiyle birlikte gelmeleri olmuştu. Ölü bir mobil işletim sistemini devralan LG, sistemi oturma odaları...

LG MusicFlow Wi-Fi hoparlörlerinin sayısını artırıyor

CES 2015'e doğru geri sayım sürerken, şirketler ilk defa bu etkinlikte görücüye çıkaracakları ürünleri duyurmaya sürdürüyor. Bu şirketlerden biri olan LG, MusicFlow serisine ait...

Yeni LG 4K Ultra HD TV’niz kuantum nokta teknolojisine sahip olabilir

Ocak ayında Las Vegas'ta düzenlenecek CES tüketici elektroniği fuarında yapılacak halka açık gösterimin öncesinde LG, 4K serisini genişletecek, mevcut OLED ve LED modellerinin arasına...

LG’nin webOS 2.0 TV’leri CES 2015’te görücüye çıkacak

LG'nin akıllı televizyonlarıyla webOS işletim sistemini kurtarma girişiminde CES 2015 ile birlikte yeni bir aşamaya geçilecek. Şirket ABD'nin Las Vegas şehrinde düzenlenecek olan fuarda...

LG: Kuantum noktaları sayesinde önümüzdeki yılın 4K TV’leri daha iyi olacak

LG'den yapılan açıklamada şirketin önümüzdeki yıl mevcut Ultra HD LCD ve süper renkli OLED modellerinin arasına yeni bir 4K TV serisi ekleyeceği belirtildi. LG kuantum...

Microsoft Windows 11 için yepyeni bir uygulama mağazası sunuyor

Windows 11 en sonunda resmen duyuruldu. Microsoft, onunla birlikte gelecek yepyeni uygulama mağazasını da ilk kez gösterdi. Daha önce olduğu gibi yine Microsoft Store...

Windows 11 güncellemesi Windows 10 kullanıcıları için ücretsiz olacak

Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 11 bugün gözler önüne çıktı. Windows 11 güncellemesi, Windows 10 platformunun mevcut kullanıcıları için ücretsiz olacak. Microsoft daha önce...

Windows 11 Android uygulamalarını çalıştıracak

Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 11, Android uygulamalarını da çalıştıracak. Yazılım devi, bu sürpriz açıklamayı bugün düzenlediği Windows etkinliğinde yaptı. Android uygulamaları Windows 11'de...

Microsoft Teams doğrudan Windows 11’e entegre edilecek

Microsoft Teams, yeni Windows sürümü Windows 11'e daha derinlemesine bir şekilde yerleştirilecek. Windows 11'in tanıtım etkinliğinde konuşan Microsoft yöneticisi Panos Panay, Teams'teki görüşme başlatmanın...

EN SON HABERLER