Teknoblog Konular Cr-48

Konu: cr-48

Chrome OS versiyon 20 ile birlikte Google Drive ve çevrimdışı Dokümanlar desteği geldi

Chrome OS versiyon 20 ile birlikte Google Drive ve çevrimdışı Dokümanlar desteği geldi

Google'ın bulut tabanlı depolama sistemi Google Drive'ı Chrome OS'e entegre etme planı daha önce...

Google Chrome OS’e dokunmatik ekran dostu işlevler de ekliyor – Video

Google'ın diğer işletim sistemi projesi olan Chrome OS'in tablet cihazlarda kullanımına yönelik bir konsept...

Google’dan Chrome’da açık yakalayan korsanlara 20 bin dolar vaadi

Uygulanabilir dijital güvenlik alanında dünyanın lider konferansı sayılan CanSecWest popüler web tarayıcıları ve mobil...

Google Cr-48’de bu sefer de Android çalıştırıldı

Google'ın Cr-48 dizüstü bilgisayarı Chrome OS için yazılım geliştirme çalışması yapmayı amaçlayan programcılar için...

Windows ve OS X Google’ın Chrome OS’li dizüstü bilgisayarı Cr-48’de çalıştırıldı – Video

Böyle birşeyin olması bekleniyordu. Google'ın Chrome OS geliştiricileri için çıkardığı Cr-48'e sahip bazı bilgisayar...

Google’ın Cr-48 videosuna gizlediği matematik problemini çözen kişiye dizüstü bilgisayar ödülü – Video

Google'ın Chrome işletim sistemi için hazırlamış olduğu ve Cr-48 dizüstü bilgisayarın birer birer yok...

Chrome OS’li ilk dizüstü bilgisayar Cr-48 inceleme altında – Video

Google'ın dizüstü bilgisayarlara özel bulut tabanlı işletim sistemi Chrome OS'in beta sürümü geçtiğimiz günlerde...

Google 60 bin adet Cr-48’i teslim aldı, Acer Chrome OS’li dizüstüler konusunda muhafazakâr

Google'ın Cr-48 Chrome OS dizüstü bilgisayarı yazılımcı, çalışan, öğretmen veya öğrenci gibi kullanıcı grupları...

Google Chrome OS ile çalışan ilk dizüstü bilgisayar: Cr-48 – Galeri

Google Chrome OS ile birlikte bu işletim sisteminin yüklü geleceği ilk Chrome OS laptop'unu,...
14,820kişi beğendiBEĞENİN
12,631TakipçiTAKİP EDİN
4,799TakipçiTAKİP EDİN
34,412AboneAbone Olun

İNCELEMELER

KUTU AÇILIŞI

NASIL YAPILIR?

İPUCU