Konu: ces 2015 - Sayfa 7

Asus yeni nesil Zenfone için tanıtım videosu yayınladı

Asus, CES 2015'te görücüye çıkaracağı yeni nesil Zenfone için Facebook sayfasında bir tanıtım videosu yayınladı. Şirket yeni Zenfone modellerini Las Vegas'ta tanıtacağını daha önce...

Samsung yeni kavisli monitörü SE790C’yi görücüye çıkardı

CES 2015'in başlamasına kısa bir süre kala, şirketler bu etkinlikte tanıtacakları bazı ürünleri şimdiden görücüye çıkarmış durumda. Ancak erken duyurulan cihazların ağır toplar olmadığını...

Toshiba CES 2015’te tanıtacağı yeni cihazının ipucunu Twitter’da verdi

Toshiba önümüzdeki ocak ayında Las Vegas'ta düzenlenecek olan CES 2015'te tanıtacağı yeni ürünlerinden birinin ipucunu Twitter'da verdi. ''Tıklamaya devam edin'' tweet'inin altında bir ürün...

Sony CES 2015 için hazırlanan tanıtım videosunu yayınladı

Sony ocak ayının ilk günlerinde Las Vegas'ta düzenlenecek CES 2015 fuarında tanıtacağı ürünler hakkında ipucu verdiği tanıtım videosunu yayınladı. "Yeni Dünya'ya Hoşgeldiniz" adını taşıyan...

Yeni LG 4K Ultra HD TV’niz kuantum nokta teknolojisine sahip olabilir

Ocak ayında Las Vegas'ta düzenlenecek CES tüketici elektroniği fuarında yapılacak halka açık gösterimin öncesinde LG, 4K serisini genişletecek, mevcut OLED ve LED modellerinin arasına...

LG’nin webOS 2.0 TV’leri CES 2015’te görücüye çıkacak

LG'nin akıllı televizyonlarıyla webOS işletim sistemini kurtarma girişiminde CES 2015 ile birlikte yeni bir aşamaya geçilecek. Şirket ABD'nin Las Vegas şehrinde düzenlenecek olan fuarda...

BMW akıllı saat ile park edilebilecek otomobiller üzerinde çalışıyor

Dünyanın önde gelen otomobil üreticilerinden BMW, önümüzdeki ayın ilk günlerinde Las Vegas'ta düzenlenecek CES 2015 kapsamında otonom araç araştırmaları kapsamında kaydettiği ilerlemeleri kamuoyuyla paylaşacak....

LG: Kuantum noktaları sayesinde önümüzdeki yılın 4K TV’leri daha iyi olacak

LG'den yapılan açıklamada şirketin önümüzdeki yıl mevcut Ultra HD LCD ve süper renkli OLED modellerinin arasına yeni bir 4K TV serisi ekleyeceği belirtildi. LG kuantum...

Tag Heuer’in Intel işlemcili akıllı saati CES 2015’te görücüye çıkarabilir

Akıllı saatlerin pek çoğu Android Wear şemsiyesi altında sahneye çıkarken, Apple Watch tek başına ayrı bir istikamette ilerliyor. Ancak potansiyel müşterilere sunulan alternatifler iki...

Sony Xperia Z4’ün LCD dokunmatik paneline ait olduğu iddia edilen fotoğraflar internete sızdı

2015'in ilk günlerinde Las Vegas'ta düzenlenecek CES 2015 kapsamında bir etkinlik düzenleyeceği iddia edilen Sony'nin bu etkinlikte yeni amiral gemisi Xperia Z4'ü görücüye çıkarması...

Mercedes CES 2015’te kendi kendine giden araçları konuşacak, yeni konseptini sergileyecek

Yılın en büyük tüketici elektroniği etkinliklerinden olan CES'in bir yenisi daha yaklaşıyor. 2015'in ilk günlerinde ABD'nin Las Vegas şehrinde kapılarını açacak olan CES 2015'e...

Arm ucuz ve esnek plastik çiplerle yeni bir Nesnelerin İnterneti’ne kapı açıyor

Mikroçipler şu anda çamaşır makinelerinden elektrik direklerine kadar her şeyde karşımıza çıkıyor. Yakındaysa devrelerin plastik, kağıt ve kumaş üzerine kuruş fiyatına basılması devri başlayacak....

EA Play Live 2021 yayınından dikkat çeken yeni oyun duyuruları

EA, perşembe akşamı yayınlaıdğı Play Live adlı etkinlikte, bir saat boyunca en büyük oyunlarından bazılarının geleceği hakkında detaylar verdi. Aslına paylaşılan çoğu detay şaşırtıcı...

EN SON HABERLER