Eğlence

Kimler Geldi Kimler Geçti’nin yeni fragmanı ve görselleri yayınlandı

kimler geldi kimler geçti

Netflix, oyuncu kadrosu ve yaratıcı ekibi ile büyük bir heyecan uyandıran Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinin resmi fragmanını ve yeni görsellerini paylaştı. Dizi, izleyiciyi günümüz ilişkilerine, arkadaşlığa, aşka ve modern zaman sancılarına keyifli bir yolculuğa çıkaracak.

Serenay Sarıkaya başrolünde, Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Boran Kuzum, Ahmet Rıfat Şungar, Meriç Aral, Bade İşçil, Esra Ruşan ve Efe Tunçer gibi dinamik ve sevilen bir oyuncu kadrosunu bir araya getiren Kimler Geldi Kimler Geçti’nin yaratıcılığını Ece Yörenç, yönetmenliğini Bertan Başaran, yapımını ise Ay Yapım üstleniyor.

Dizinin hikayesi Netflix tarafından şu şekilde özetleniyor: Başarılı avukat Leyla Taylan ihanetle biten ilk aşkının acısından kurtulmak için kendini yıllar sonra yeniden flört dünyasına atar. Arkadaşları ve yakışıklı şef Şeyyaz’ın yardımıyla ayrılığın acısından sıyrılıp “yılın boşanma davası” sayılan bir davada ünlü üçüncü eş Tuba Tepelioğlu’nun vekili olur. Karşısında 15 yıl içinde üç kadınla evlenip boşanmış ilişki katili bir koleksiyoner olan Cem Murathan bulunmaktadır. Leyla, “hem suçlu hem güçlü” olan bu “narsist” adama karşı müvekkilini en ateşli şekilde savunacaktır. Ancak o ateşle ortalık toz duman olur. 

  • kimler geldi kimler geçti
  • kimler geldi kimler geçti
  • kimler geldi kimler geçti
  • kimler geldi kimler geçti

Kimler Geldi Kimler Geçti 9 Mayıs’ta yayınlanacak

Modern dünyanın ilişkilerini tüm gerçekliği ile mercek altına alan, izleyicilere kendi ilişkileri ve arkadaşlıkları hakkında yepyeni bakış açıları sunmaya hazırlanan Kimler Geldi Kimler Geçti, 9 Mayıs’ta sadece Netflix’te.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER