EğlenceManşetler

Netflix İyi Adamın 10 Günü filminin yeni fragmanını paylaştı

iyi adamın 10 günü

Netflix, Mehmet Eroğlu’nun aynı adlı romanlarından uyarlanan, Ay Yapım’ın yapımını üstlendiği üçlemenin birinci filmi İyi Adamın 10 Günü’nün yeni fragmanını ve görsellerini paylaştı. Başrolünde Nejat İşler’in yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Uluç Bayraktar oturuyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Nejat İşler’in yanı sıra şu isimler yer alıyor: İlayda Alişan, Şenay Gürler, Nur Fettahoğlu, Yurdaer Okur, Barış Falay, Esra Ronabar, İpek Türktan Kaynak, İlayda Akdoğan, Ata Artman, Gözde Kaya, Kaan Turgut, Erdal Yıldız, Rıza Kocaoğlu, Kadir Çermik

Mehmet Eroğlu imzalı roman üçlemesinden uyarlanan bu gerilim filmi; mafya adamları, insan kaçakçıları ve katillerin dünyasına adım atan bir özel dedektifi konu alıyor. Netflix filmin hikayesini şu şekilde özetliyor:

“Hayatınız boyunca kimseye zarar vermediyseniz gerçekten iyi bir insan olduğunuzu söyleyebilir misiniz?

Sadık (Nejat İşler), kötülüklerle dolu bir dünyada iyi bir adam olmak için çabalamaktadır. Şimdi bu sıra dışı özel dedektif, zorlu bir vakayı çözmeli ve bu süreçte yolunun kesiştiği dört kadınla yardımlaşmalıdır. Çetrefilli bir kayıp vakasına bulaşınca iyilikle kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşır ve Sadık iyi bir insan olmanın anlamını sorgulamaya başlar.”

İyi Adamın 10 Günü ne zaman yayınlanacak?

İyi Adamın 10 Günü, 10 Şubat’ta tüm dünyada Netflix izleyicilerinin karşısına çıkacak.

İLGİLİ HABERLER