İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Twitch kanalı açtı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’tan sonra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da Twitch kanalı açtı. İmamoğlu’nun kanalı Spor İstanbul Gençlik ve Eğlence Festivali ile birlikte yayın hayatına başlıyor. Sosyal medya platformlarını etkin bir şekilde kullandığını gördüğümüz ve YouTube kanalındaki videolarıyla yüksek izlenme sayılarına ulaşan Ekrem İmamoğlu, Twitch sayesinde gençlerle daha fazla etkileşim kurmayı hedefliyor olmalı.

Ekrem İmamoğlu, Twitch kanalı açılışı şerefine özel bir canlı yayına da katılacak. Twitch kanalı 19 Mayıs günü saat 19.00’da, Spor İstanbul Gençlik ve Eğlence Festivali’nin büyük açılışında yayın hayatına başlayacak. Ekrem İmamoğlu’nun Twitch kanalındaki ilk canlı yayını, ilk kez canlı olarak gerçekleşecek “Zor Sor” yayını olacak.

Ekrem İmamoğlu Twitch kanalında gençlerin sorularını cevaplayacak

Spor İstanbul Gençlik ve Eğlence Festivali kapsamında ilk canlı yayını ile gençlere seslenecek Ekrem İmamoğlu’na bu yayın boyunca Kaan Sezyum, Efe Uygaç, Tuana Yılmaz, Cem İşçiler, Zeynep Özkaya, Soykan Soner, Sena Gül,Mete Baş, Okan Asman, Surhay Bakış, Sercan Yıldırım, Başak Çakmak, Batu Bozkan, Berke Demir, İlyas Yalçıntaş, Feride Hilal Akın, Mete Özbey, Tuna Akşen, Ceren Pektaş, Cansu Öktem, Cemre Sıla Atılğan, İlayda Sürücü, Yeliz Korkmaz ve Nursema Altuntaş eşlik edecek.

Yayın boyunca tanınmış isimlerin zor sorularına yanıtlar verecek Ekrem İmamoğlu’nun IGEF 2021’in ardından da Twitch kanalındaki farklı içeriklerle gençlere seslenmeye devam edeceği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER