Teknoblog Ürünler iPhone ve iPod Touch için ilk stylus kalem

iPhone ve iPod Touch için ilk stylus kalem

iPhone ya da iPod Touch’ı parmaklarla kontrol etmek oldukça kolay ve zevkli. Ancak aramızda bu tarz yönetim şeklini sevmeyenler olabilir. Özellikle soğuk havalarda elinizde eldivenler varken parmaklarla kontrol etmek oldukça zor olabilir. Parmakla yönetimi sevmeyenler için artık yeni bir alternatif var.

Ten One Design adındaki bir şirket iPhone ve iPod Touch’lar için stylus kalem ürettiğini duyurdu. Adı: Pogo Stylus… Pogo Stylus ekrandaki sinyali kullanıcının eline ileterek sanki parmaklarla cihazı kontrol ediyormuş hissi veriyor. Pogo Stylus’ın kutusundan bir tane de dok çıkıyor. Cihaza takılan bu dokta bulunan yuvaya Pogo Sytlus’ı yerleştirebilirsiniz. Böylece kaleminizi kaybetme riski de azalmış oluyor.

Pogo Stylus siyah, gümüşü, top madeni ve kızıl gibi farklı renk seçenekleri ile satılıyor. ThinkGeek.com sitesinde ve J&R Music World’de 19.99 $ gibi bir fiyattan satışta. ThinkGeek’ten sipariş vermek isterseniz, yaklaşık ürün fiyatının iki katı kadar da kargo ücreti vermeniz gerekiyor. Bu ürünü belki yakında Elmasepeti.com gibi mağazalarda görebiliriz.

Bu haberi web sitenizde yayınlamak için lütfen Teknoblog.com yazısına ve bu haberin bağlantısına yer vererek kaynak gösteriniz.

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz