iPhone uyumlu eldiven: Etre Touchy

Teknoblog.com – Havalar giderek daha da soğuyor. Kasım ayının başı yazdan kalma günler yaşarken şimdi kışın soğukluğunu iyice hissetmeye başladık. Eldivenler, atkılar, bereler de dolaplardan iniyor. Peki bu soğuk günlerde iPod dinlerken sevmediğiniz bir şarkıyı nasıl değiştirmeyi düşünüyorsunuz. Ya da iPhone kullanıyorsanız, o kalın yün eldivenli parmaklarınızla numaralara nasıl dokunacaksınız?

Etre Touchy bu sorulardan yola çıkılarak üretilmiş bir ürün. Pamuktan yapılmış bu eldivenler aslında bayanlara yönelik. Zaten oldukça feminen bir havaya sahip. Resimde de göründüğü gibi bu eldivenlerin işaret ve baş parmaklarının ucu açık bırakılmış. Bu sayede eldiven giymişken bile iPod ya da iPhone’unuzu kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Tabii açıkta kalan parmaklarınız biraz üşüyecek.

Etre Touchy’nin bu eldivenleri 22.45 $’a satılıyor. Kendisine almak isteyen bayanlara, ya da kız arkadaşına bir çift hediye etmek isteyen baylara bu bağlantıyı takip etmelerini öneririz.

Galaxy Watch 4 Classic sızıntısı ile yeni Wear OS kullanımda görülüyor

Samsung'un 11 Ağustos'taki Unpacked etkinliğine yaklaşık bir haftalık bir zaman var. 91mobiles tarafından yayınlanan yeni fotoğraflar, etkinlikte görebileceğimiz iki yeniliğe ilk kez gerçek dünyadan...

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...