Video: iPhone SE Kutusundan Çıkıyor

Apple beklenen 4 inç ekranlı yeni akıllı telefonu iPhone SE’yi 21 Mart etkinliğinde tanıtmıştı. Bu telefonu 8 Nisan tarihinden itibaren epey fazla yerde görme şansına erişeceğiz. Bunun öncesinde SE test merkezimize ulaştı. Çok yakında detaylı incelemesini Teknoblog’da bulacağınız yeni iPhone’un kutu açılışını birlikte gerçekleştiriyoruz.

4 inç ekranlı telefonun kutusunda diğer iPhone’larda gördüğümüzden çok farklı şeyler yok. Kutu boyutları iPhone 5s’inkiyle aynı. SE’nin yanında USB-Lightning kablosu, Earpods kulaklık, seyahat şarj adaptörü ve nanoSIM kart yuvasını açmayı sağlayan sivri uçlu cismi görüyoruz.

Kutu açılımı videosunda iPhone SE ile iPhone 5s karşılaştırması da yapıyoruz. Bu iki telefon tasarım açısından birbirinin aynısı olsa da, malzeme ve işçilik bakımından farklılıklar söz konusu. Ayrıca performans bakımından da doğal olarak SE epey önde görünüyor.

iPhone SE incelemesi çok yakında

Daha fazla ayrıntıyı çok yakında yayınlayacağımız incelemeye saklayalım. O incelemede telefonun performansı, kamerası, pili, iPhone 5s’ten farklı gibi unsurları bulacaksınız.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İspanya GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonunda heyecan ara vermeden devam ediyor. Portekiz'den sonra sırada onun komşusu İspanya var. Geçen yıl pandemi nedeniyle İspanya GP ağustos ayında...

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine amiral gemisi telefonları kadar önem...