Teknoblog Mobil iPhone OS 3.0 için jailbreak aracı Pwnage Tool çıktı, ultrasn0w ise beklemede

iPhone OS 3.0 için jailbreak aracı Pwnage Tool çıktı, ultrasn0w ise beklemede

ultrasn0w-jailbreak-iphone-os-3iPhone Dev-Team’in hafta içinde duyurduğu iPhone OS 3.0’ı jailbreak eden yazılım çıktı. Doğrusunu söylemek gerekirse sadece bir kısmı… Pwnage Tool torrent programlarına düştü bile, ancak dikkat edilmesi gereken birçok husus bulunuyor.

En önemlisi, Pwnage Tool ultrasn0w değil, yani eğer SIM kilitli telefonunuzu diğer operatörlerle kullanmak istiyorsanız biraz daha beklemeniz gerekiyor. 3G S ile uyumluluğu şu an için test edilmemiş. Ayrıca jailbreak edilmiş, OS 3.0 işletim sistemli iPhone’larda YouTube uygulamasının bağlantı sorunu yaşadığı belirtiliyor. iPhone DevTeam bu sorunun üzerine çalışıyormuş. Jailbreak yazılımı şu an için sadece Mac OS X üzerinden çalışıyor, ancak Mac ve Windows için QuickPwn da çok yakında çıkacak. Bütün negatif yorum ve durumlara rağmen, eğer hâla iPhone OS 3.0’ın özellikleriyle donatılmış ve jailbreak edilmiş bir cihaz istiyorsanız, yazının devamındaki bağlantı size biraz fikir verecektir.

İlgili – iPhone DevTeam Blog
İlgili – iSmashPhone: Youtube problemi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Apple iPhone yavaşlatma politikası nedeniyle Fransa'da adli soruşturmayla karşı karşıya

1 YORUM

  1. *şu an 3.0 kullanıyorum. jailbreak ten sonra cydia dan hiç bir program indirememeye başladım. hepsinin sonunda hata veriyor.bu konuda ne yapmalıyım?

    *diğer bir sorunum ise 3.0 a yükselttikten sonra daha önce cydia ile indirdiğim hatta itunestan indirip dosyaların içine koyduğum uygulamalarım da görünmüyor.dosyalama sistemnini de cydia dan indirmiştim tabii. itunestan geri yüklemeye çalıştığımda zaten yüklü diyor.yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz