iPhone 7 pilli kılıf iPhone 6s’inkine göre daha yüksek kapasiteli

iphone 7 pilli kılıfHer ne kadar Apple iPhone 7’nin gövdesini selefleri iPhone 6 ve 6s Plus ile hemen hemen aynı tutsa da, söz konusu pilli kılıf olduğunda, bu aksesuar iPhone 7 için yeniden tasarlanmış. Üstelik daha yüksek kapasiteli pil ile birlikte.

iPhone 7’ye özel “smart battery case”, yani akıllı pil kılıfı iPhone 6s’e özel versiyona göre yaklaşık yüzde 26 oranında daha büyük bir pille birlikte geliyor. Pil kapasitesi 1877 mAh’den 2365 mAh’ye çıkıyor.

iPhone 7’nin 1960 mAh kapasiteli pili olduğunu da göz önünde bulundurduğumuzda, bu aksesuar iPhone’u tamamen şarj edecek, aynı zamanda daha sonra yeniden şarj amacıyla kullanım için ek kapasiteyi de bünyesinde barındırmayı sürdürecektir.

Apple’ın söylediğine göre, iPhone 7 pilli kılıf, pili tam dolu iPhone ile birlikte LTE üzerinden toplam 22 saate kadar internet kullanımı veya 26 saat görüşme imkanı sunuyor. Anlayacağınız, iPhone 7’yi bir günden daha fazla süre boyunca kullanmaya yetecek güç, iPhone 7 pilli kılıf ile birlikte geliyor.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...
Bu haberi arkadaşınızla paylaşın