Teknoblog Mobil iPhone 4S için untethered jailbreak görüntülendi, çözüm yakın – Video

iPhone 4S için untethered jailbreak görüntülendi, çözüm yakın – Video

PAYLAŞIN

Üretkenlik konusunda söz söyleyemeyeceğimiz iOS korsanı pod2g, iOS 5.0.1 ile çalışan jailbreak edilmiş bir iPhone 4S’in yer aldığı yeni bir video yayınladı. Video, jailbreak edilmiş iPhone 4S’in bilgisayara USB ile bağlanmadan temiz bir şekilde başlatılabildiğini gösteriyor, yani karşımızda “untethered” niteliğinde bir jailbreak girişimi bulunuyor.

Pod2g, “sadece az daha bekleyin” gibilerinden bir mesaj geçti. Bu da iPhone 4S ve iPad 2 için untethered jailbreak çözümünün çok da uzak olmadığına dair bir işaret sayılabilir. Apple A5 işlemcisi taşıyan bu cihazlar dışında kalan cihazlar için untethered jailbreak çözümüyse geçtiğimiz ayın sonunda yayınlanmıştı.

Video: Untethered jailbreak edilmiş iOS 5.0.1 yüklü iPhone 4S

İlgili – Pod2g Blog

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bazı iPhone X sahipleri kulaklık hoparlöründen gelen cızırtı ve uğultudan rahatsız

1 YORUM

  1. Bu olay yavaş yavaş komediye dönüyor. Aslında birkaç gün önce olay tam bir komedi. Pod2g bir ara bir twit atttı ve Vergi Avukatı veyahut Muhasebeci varsa bana ulaşsın diye. Hemen ardında da bloğundaki Donate bağış butonunu kaldırdı. Sanırım baya yüklü bir miktar para akışı oldu ve vergi memurları el attı duruma. Bu olay bile Jailbreak bekleyen iphone4s sahiplerini ayaklandırdı. Bu video da onun sonucu bence. Tam ortalık karıştığı vakit de bu video yüklendi ve herkez yine helal olsun demeye başladı.
    Bana öyle geliyorki bunlar arasında bir süre paslaşarak bağış topluyorlar. Çünkü şimdi planetbeing de top. Ve onun bloğunda donate butonuda boş durmuyor çalışıyordur. Ben açıkcası Perşembeye kadar bekliyorum yayınlanmasını. Daha uzatılırsa pod2g nin sözlerini veyahut twitlerini kimse adam yerine koymayacak.

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz