Teknoblog Mobil iPhone 4 Türkiye’ye Eylül 2010’da gelir mi?

iPhone 4 Türkiye’ye Eylül 2010’da gelir mi?

PAYLAŞIN

Tam olarak emin olmasak bile geçmişte yaşananlara bakacak olursak bu tarz bir yargıya varmak yanlış olmaz. WWDC’de gerçekleştirilen sunumda iPhone 4’ün Eylül 2010’da 88 ülkede satışa çıkacağı belirtiliyordu. Bu 88 ülke içerisinde Türkiye’nin olacağını düşünmek sanıyoruz ki yanlış olmaz.

iPhone 3G 26 Eylül 2008 tarihinde, iPhone 3GS de 28 Ağustos 2009 tarihinde Türkiye’de satışa çıkmıştı. Apple’ın verdiği zaman aralığı geçmişteki tarihlerle örtüşüyor. Ancak iPhone 4’ün microSIM kartları desteklemesi biraz mide bulandırabilir. Malum, şu anda Türkiye’de microSIM kart yok, ancak önümüzdeki üç aylık zamana bakacak olursak, microSIM kartların çıkışı bu zamana kadar gerçekleşebilir.

iPhone 4 için birkaç ay daha dişinizi sıkın…

İlgili – Teknoblog WWDC 2010 canlı anlatım

Resim – GDGT

Güncelleme (3 Eylül 2010): iPhone 4’ün Türkiye’de satışa sunulmasını beklediğimiz Eylül ayı geldi çattı. Geldiğimiz noktada söylentiler iPhone 4’ün bu ay içinde resmen Türkiye’de satışa sunulacağını gösteriyor. Ayrıca Gold Bilgisayar mobil operatörleri beklemeden, yurtdışındaki fiyatının bir hayli üstünde bir satış fiyatıyla iPhone 4’ü Türkiye piyasasına sürdü. Son gelişmeleri için aşağıdaki haberlere göz atabilirsiniz:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Video: iPhone X Kutusundan Çıkıyor (Ön İnceleme)

5 YORUM

  1. microSIM beklemeye gerek yok, mevcut SIM’ler kesilerek microSIM haline getirilebiliyor. Bunu kolayca yapacak delgeçler çıkmış durumda.

  2. bence şu anda almaya gerek yok bencede eylül ayı içerisinde türkiye piyasalarında satışa çıkıcak microsim dediğimiz olay iste 1 günlük bir olay turkcell hizmeti sunar sende iphone sahibi isen gidersen turkcell yetkili bayine microsim kartını o gün içerisinde alırsın büyük ihtimalle aynı gün içinde açılışı yapılır ve kullanırsın

  3. arkadaşlar ürün bayramdan önce turkcell kontratlı ve kontraksız olarak satışa sunuyor.tim çalışanlarını seminere almış ve lansmanını yapmışlar bilginiz olsun , mikrosimkartları dert etmeyin 2 aydır zaten 3 operatörde miksosimkartları satışa sundu hepsi hazır. bir kaç gün daha sabredin. samsungun galaxy cihazıda eylül ayında iphone 4 ile aynı anda satışda..

  4. arkadaşlar müjdeyi ben size vereyim 06.09.2010 tarihinde turkcell iphone 4’n satışlarına başlıyor
    sanırım 109 TLx24 ay 16gb olan modeli

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz