Teknoloji

iPhone 15 Pro koyu kırmızı rengiyle böyle görünecek

iphone 15 pro

Apple’ın 2023 model iPhone’larında çok sayıda yeni renk seçeneği sunması bekleniyor. iPhone 15 Pro ve Pro Max modellerinin renklerinden birinin de koyu kırmızı olacağı söyleniyor. iPhone 15 ve 15 Plus içinse açık mavi ve pembe renk seçeneklerinin sunulacağı iddia ediliyor.

Apple Pro modellerinde her yıl geleneksel olarak yeni bir renk seçeneğine yer veriyor. Şirket bu seçenekleri düzenli olarak değiştiriyor. iPhone 14 Pro ve Pro Max’te geleneksel altın rengi, gümüş ve siyahın yanına eklenen seçenek mor olmuştu.

iPhone 13 Pro için özel renkler Sierra Mavi ve Çam Yeşili olurken, 12 Pro’da bu renk Pasifik Mavi idi. Şirketin iPhone 15’in Pro modellerinde ise özel renk olarak koyu kırmızıyı tercih edeceği söyleniyor. Akıllı telefonun koyu kırmızı rengiyle nasıl görüneceğini gösteren görseller de 9to5Mac sitesi tarafından paylaşıldı.

Koyu Kırmızı iPhone 15 Pro için başka örnek görseller de paylaşıldı

MacRumors sitesi de hem iPhone 15 Pro’yu koyu kırmızı hem de iPhone 15’i açık mavi ve pembe renkleriyle gösteren taslak görsellere yer verdi.

iphone 15 pro

Apple’ın iPhone 15 serisini eylül ayından önce tanıtması beklenmiyor. Dolayısıyla önümüzde resmi duyuru için uzun bir süre var. Bu süre zarfında telefonlara dair yeni sızıntıların ortaya çıkması da sürpriz olmayacaktır.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER