iPhone 12 MagSafe kılıfları için yeni renk seçenekleri yolda

Apple genellikle yılın bu zamanlarında yeni iPhone kılıfları ve Apple Watch kordonları çıkarır. yeni bir sızıntı iPhone 12 için MagSafe uyumlu kılıf serisine başka renklerin ekleneceğini gösteriyor.

Bu ön bakış, Çin sosyal medya sitesi Weibo’daki saygın bir kaynak aracılığıyla geldi. İki renk tonuna sahip kılıf örneklerinin fotoğrafları daha sonra Twitter’ın tanınmış sızıntı kaynaklarından olan DuanRui tarafından yeniden yayınlandı ve daha geniş kitlelere duyuruldu.

Şimdilik bu bilgilerin doğruluğunu onaylayamasak da, bir Apple aksesuarı satın almayı düşünüyorsanız, bir veya iki hafta daha beklemek isteyebilirsiniz. Özellikle burada görülen renkler hoşunuza gittiyse.

Bu kasa renkleri, yeni bir mor renk seçeneğinin de olmasına rağmen, geçen yıl iPhone 11 için çıkarılan yenilenmiş renklere benziyor. Önceki yıllara göre, aynı renkleri kullanan yeni Apple Watch kayışlarını da görmemiz mümkün.

Bunların tamamen yeni ürünler olmadığını unutmayın. Yalnızca Apple’ın akıllı telefonu ve akıllı saati için sattığı aksesuarların güncellenmiş versiyonları olacak ve elbette en son modellerle uyumluluk taşıyacak.

Sızıntı, Apple’ın yakın gelecekte bir açıklama içeren bir lansman etkinliği düzenlemesini beklediğimizi hatırlatıyor. Başlangıçta bunun mart ayında olabileceğini düşünmüştük, ancak mart ayı geldi ve geçti, herhangi bir Apple tanıtımı veya etkinliği görmedik.

Çeşitli kaynaklardan, etkinliğin nisan ayında bir noktada gerçekleşeceğine dair bazı güçlü işaretler var, ancak bunlar için şimdiye kadar herhangi bir doğrulama gelmedi.

Eğer bir Apple tanıtımı gerçekleşirse, daha önce bahsettiğimiz aksesuarların yanı sıra, yeni iPad Pro modelleri, yeni iMac hepsi bir arada masaüstü bilgisayarlar, AirPods’un yeni versiyonları ve uzun zamandır beklenen AirTags eşya takip aygıtlarını görmeyi bekliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yakın gelecekte beklediğimiz 2021 model Apple ürünleri

Apple Watch Series 7 söküm işleminde dikkat çekici detaylar – Video

Apple Watch Series 7'nin Türkiye'nin de aralarında bulunduğu çeşitli ülkelerde satışa sunulmasıyla birlikte, iFixit ekibi bu yeni Apple akıllı saatinin söküm işlemlerine zaman kaybetmeden...

Razer Zephyr RGB yüz maskesi satışa sunuldu

Duyurusu uzun süre önce yapılan Razer Zephyr akıllı yüz maskesi sonunda satışa sunuldu. RGB aydınlatmalı maskenin ABD'deki fiyat etiketinde 99.99 dolar yazıyor. 150 dolar...

Google Android üzerinde iş ve özel yaşamı ayırmayı kolaylaştıracak

Google, Android için sunduğu iş profili özelliğini daha fazla cihaza getirmeyi planlıyor. Söz konusu özellik, iş uygulamalarını ve kişisel uygulamaları ayırıyor. Kullanıcılar dilediklerinde bir...

Artık her Twitter kullanıcısı Sohbet Odası açabilir

Twitter; Spaces, yani Sohbet Odaları'nı ilk olarak Kasım 2020'de, kendi ses merkezli sohbet odaları özelliği olarak, Clubhouse'un başarısını gölgede bırakma girişimi olarak başlatmıştı. Ancak...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun