iPad Pro 256 GB depolama alanı seçeneğine kavuştu

ipad pro 256 gb

Apple iPad serisini yeni 9.7 inç iPad Pro ile zenginleştirirken 12.9 inç modele de yeni bir depolama alanı seçeneği ekledi. 256 GB ile birlikte hem 9.7 inç hem de 12.9 inç iPad Pro modellerine en yüksek depolama alanı seçenekleri gelmiş oldu.

iPad Pro 256 GB ile şimdiye kadar bir iPad’de karşılaştığımız en yüksek depolama alanı seçeneğiyle karşılaşmış oluyoruz. Ancak bu kadar fazla saklama alanının sunulması mantıklı olabilir, ne de olsa Apple iPad Pro’yu kullanıcıların PC yerine kullanabilecekleri bir cihaz olarak konumlandırıyor.

iPad Pro’nun işlemci gücü gerçekten de PC’yle gerçekleştirilen birçok genel işi yerine getirebilecek nitelikte. Gerçek bir PC deneyimi için daha fazla depolama alanı gerekebilir ve işte Apple bunu arayanlar için 256 GB’yi her iki iPad Pro modelinde de en üst saklama alanı seçeneği olarak sunuyor.

12.9 inç iPad Pro fiyatları yukarıdaki gibi veriliyor
12.9 inç iPad Pro fiyatları yukarıdaki gibi veriliyor

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

NASA’nın Mars helikopteri ilk test uçuşunu başarıyla gerçekleştirdi

NASA, Ingenuity adını taşıyan helikopteriyle Mars üzerinde ilk test uçuşunu gerçekleştirdi. Yerden 3 metre yükselen küçük hava aracı, 40 saniye boyunca havada kaldı. Böylelikle...

Tesla Autopilot kontrolünde kaza yaptı, iki kişi hayatını kaybetti

Tesla Autopilot teknolojisinin güvenilirliğiyle ilgili sorular yaşanan son kazanın ardından yine arttı. 2019 çıkışlı bir Model S, ABD'nin Houston şehrinin kuzeyinde ağaca çarptı. Kaza...