Popüler bağımsız oyunlar iOS App Store’da indirimli olarak sunuluyor

ios-app-store-151016iOS App Store özellikle bağımsız geliştiriciler için büyük bir nimet niteliği taşıyor. Geliştiriciler, App Store sayesinde oyunlarını aynı işletim sistemi ve cihazları kullanan geniş bir kitleye ulaştırabiliyor.

Apple şimdi de popüler bağımsız oyunlardan bazılarını indirimli olarak iOS cihaz sahiplerine sunuyor. Platformun en iyi oyunlarından bazılarının fiyatları da bu kampanya kapsamında aşağıya çekiliyor. Monument Valley, Threes! ve Alto’s Adventure indirimli oyunlar arasında ilk bakışta ön plana çıkıyor.

Kısa süre önce beşinci yaşını kutlayan Superbrothers: Sword & Sworcery EP ve Jules Verne etkisi taşıyan 80 Days de fiyatı indirilen oyunlar arasında yer alıyor. Kampanya kapsamında toplamda 15 oyunu indirimli fiyatlarıyla satın almak mümkün oluyor.

iOS App Store popüler bağımsız oyunlar indiriminin kapsamındaki oyunların listesi şu şekilde:

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...