iOS 9.2.1 eski iPhone akıllı telefonların performansını artırdı mı? – Video

ios 9.2.1 iphone 4s

Apple iOS 9.2.1 güncellemesini önceki akşam saatlerinden itibaren dağıtmaya başladı. Daha çok hata düzeltmeleri ve güvenlik iyileştirmeleri içeren bir bakım güncellemesi olsa da, iOS 9.2.1 iPhone 4s sahipleri için daha fazla anlam ifade ediyor, güncelleme noktasında daha fazla teşvik ediyor.

YouTube’da yayınlanan bir video iOS 8.4.1 ve iOS 9.2.1 sürümlerini çalıştıran iki iPhone 4s Apple telefonunu karşılaştırıyor. En son sürümle yüklü olan iPhone daha yavaş açılıyor gibi görünse de, bazı uygulamaları iOS 9.2.1 ile birlikte daha hızlı çalıştırdığını görüyoruz.

iOS 9.2.1’e kadar iPhone 4s kullanıcıları iOS 9 yükledikten sonra kullanıcı deneyimi konusunda herhangi bir gelişime rastlamadıklarını söylüyordu. Ancak iOS 9 altındaki en son sürümle birlikte Apple işleri biraz daha düzelttiği ve eski cihazlar için performansın iyileştiği görülüyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine amiral gemisi telefonları kadar önem...

Discovery Plus içerikleri BluTV uygulamasında yer bulmaya başladı

Discovery, geçtiğimiz yılın sonlarına doğru orijinal içeriklerini barındıran bir isteğe göre video izleme servisi olan Discovery Plus'ı faaliyete geçirmişti. Başta ABD olmak üzere çeşitli...