iOS 8 ile birlikte uygulama paketleri App Store’a geldi

ios-8-paketler-190914

iOS 8 nihayet yayınlandı ve iPhone, iPad, iPod touch kullanıcılarının ilgisini çekecek birçok yenilik barındırıyor. Yayınladığımız detaylı iOS 8 inceleme yazısında çarpıcı detayları bulabilirsiniz, ancak iOS 8 ile haşır neşir oldukça daha fazlasını keşfediyoruz.

Apple iOS 8 ile birlikte App Store’dan uygulama paketleri satmaya başladı. iTunes App Store’da yer alan Paketler sayfası içinde aynı geliştiricinin birden fazla uygulamasını özel bir fiyattan ve tek seferde satın almak mümkün oluyor. Paketler tıpkı iOS cihazlarında yer alan uygulama klasörlerine benzer bir görünümde sergileniyor.

Apple, Paketler özelliğini geçtiğimiz haziran ayında WWDC’de duyurmuştu. Bu da geliştiricilerin uygulama paketlerini hazırlamak için uzun zamana sahip oldukları anlamına geliyor. Gerçekten de App Store’da bazıları popüler iOS geliştiricilerinden olmak üzere, üretkenlik servislerinden Cut the Rope ve Flappy Bird gibi oyunlara kadar birçok farklı uygulama paketleri yer alıyor.

Uygulama paketlerinin en büyük avantajı indirimli olarak sunulması. Tabii ki, bu indirim paketin içindeki bütün uygulama ve oyunlar ilginizi çekiyorsa bir işe yarıyor. Bu arada eğer paket içindeki uygulama veya oyunlardan birine sahipseniz, paketin geri kalanı için ek indirim kazanıyorsunuz.

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kademeli normalleşmeyle ilgili yeni kararlar açıklandı

29 Nisan tarihinde başlayan tam kapanma süreci yarın sabah saat 05.00'te son buluyor. Bunun öncesinde İçişleri Bakanlığı, yayınladığı bir genelgeyle 17 Mayıs - 1...

Apple Music Hi-Fi ve AirPods 3 gelecek hafta içinde bekleniyor

Apple'ın önümüzdeki hafta için daha önce düşünülenden daha büyük planları olabilir. Yeni iMac, iPad Pro ve Apple TV 4K, 21 Mayıs'ta veya civarında erken...

Türkiye GP 2021 ile ilgili yeni karar; haziranda yarış olmayacak

Türkiye GP 2021'in 11-13 Haziran tarihleri arasında İstanbul Park pistinde düzenlenmesi planlanıyordu. Bunun resmi duyurusu birkaç hafta önce yapılmıştı. Ancak son günlerde yarışın Türkiye'de...