Teknoblog Manşetler iOS 4 yüklü cihazlarda Flash nasıl çalıştırılır? – Video

iOS 4 yüklü cihazlarda Flash nasıl çalıştırılır? – Video

PAYLAŞIN

Yazılımı kırılmış iPhone’larda beliren Cydia mağazası takılmak için çok güzel bir yer. Eğer JailbreakMe sitesini kullanarak iPhone’unuzu jailbreak etmişseniz, siz de bu mağazanın güzelliklerinden yararlanmaya başlamışsınızdır. Size bu mağaza içindeki güzelliklerden bir tanesini tavsiye edelim. iPhone’unuzda Flash’ı denemeye ne dersiniz?

Comex’in Strong Bad’den esinlenilmiş yöntemi sayesinde Adobe Flash 10.1 iPhone’da çalışabilecek hâle getirilmiş. Henüz alfa safhasında olan bu yazılımı iOS 4 ile çalışan cihazınızda denemeniz için herhangi bir engel yok. Yapmanız gereken tek şey bilgisayarınıza .deb uzantılı dosyayı indirip, SSH üzerinden Cydia/Auto Install aracılığıyla bu yazılımı cihaza yüklemek. Eğer bu işlem çok karışık geldiyse, aşağıdaki bir video size bu konuda yardımcı olacaktır. Derlenmemiş alfa yazılımı da ilgili bağlantıda yer alıyor.

Video: Jailbreak edilmiş iOS4 cihazında Flash çalıştırmak


İlgili
Frash (Github)
İlgili
– Redmond Pie

1 YORUM

  1. merhabalar benım samsung wave marka telefonum var ve flash playerın yenı surumunu yuklemek ıstıyorum ama bunu yapamıyorum bu konuda yarımcı olabılrmısınız ayrıca windows yukleme sansım varmı

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz