Inno XMP3: Pioneer’dan uydu alıcılı radyo

Teknoblog.com – CNET sitesi Piooner’ın yeni Inno XMP3 taşınabilir uydu radyo alıcısı ve MP3 oynatıcısını mercek altına almış. Sonuç oldukça olumlu. Radyo alıcısı için belki işinin en iyisi denemez, ancak daha önceki taşınabilir alıcılara göre gerçekten daha iyi iş çıkardığı söylenebilirmiş.

Inno’nun ses kalitesi ve oynatıcının arayüzü de CNET editörlerinden geçer not almış. Ancak bu ürünün dahili hafızası ne yazık ki biraz yetersiz kalıyor. Neyse ki bu noktada devreye Micro SDHC yuvası giriyor ve gereksinim duyulan kapasiteyi saplıyr. Inno kolay kullanımlı bir cihaz, kayıt olayı oldukça verimli, ayrıca ajanda yetenekleri de işleri kolaylaştırır. Inno ABD’de 279 $’a satılıyor ve XM adı verilen uydu radyo servisine aboneliği gerektiriyor.

Sırf ilgimizi çektiği için yer verdiğimiz ürünle ilgili daha fazla bilgi için bu bağlantıyı (İngilizce) takip edebilirsiniz.

Galaxy Watch 4 Classic sızıntısı ile yeni Wear OS kullanımda görülüyor

Samsung'un 11 Ağustos'taki Unpacked etkinliğine yaklaşık bir haftalık bir zaman var. 91mobiles tarafından yayınlanan yeni fotoğraflar, etkinlikte görebileceğimiz iki yeniliğe ilk kez gerçek dünyadan...

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...