Ikea akıllı telefonlar için his simgeleri klavyesi geliştirdi

ikea-emoticons-110215

Yeni bir eve taşınan veya evdeki bazı eksiklerini kapatmak isteyenlerin ilk duraklarından birisi de Ikea. Neredeyse her türlü ihtiyaca yanıt veren Ikea, ürün skalasını farklı alanlarda geliştirmeye de devam ediyor.

iOS ve Android işletim sistemli akıllı telefonlar için bir klavye geliştiren İsveçli şirket, kullanıcılarına öze his simgeleri sunuyor. His simgelerinin önemli bir kısmının ev ile ilgili olmasıysa Ikea’nın güvenli sulardan fazla uzaklaşmadığını gösteriyor.

Ikea’dan yapılan açıklamada özel klavyenin ilişkileri geliştirmek amacıyla tasarlandığı belirtildi. Kadınlar ve erkeklerin birbirleriyle iletişim kurarken zorlandığına dikkat çeken İsveçli şirket, Ikea Emoticons uygulamasının bu iletişimi geliştirecek bir araç olduğunu ve evlere ilahi barış ve anlayışı getireceğini iddia ediyor.

iPhone 13 serisi Sinematik mod ile profesyonel kamera cebe girecek

Salı akşamı gerçekleştirilen iPhone 13 tanıtım etkinliğinde Apple, çok yakında piyasaya çıkacak tüm iPhone'lar için ilginç bir yeni özellik duyurdu. Bu özellik Sinematik mod...

Eğitim için tablet önerileri – Video

MediaMarkt için hazırladığımız tablet önerileri videosunda, farklı ekran büyüklüklerine ve teknik özelliklere sahip olan, fiyatları da modelden modele değişiklik gösteren çeşitli tablet önerileri sıralıyoruz.

iOS 15 ve iPadOS 15’in çıkış tarihi belli oldu

Apple, iOS 15 ve iPadOS 15'in kullanıcılarla buluşacağı tarihi açıkladı. Şirketin WWDC 2021'de duyurusunu yaptığı yeni yazılım sistemi güncellemeleri 20 Eylül itibarıyla dağıtıma çıkacak. Hem...