Teknoblog Mobil iGO’dan bayram fırsatı: iGo Primo Turkey çok kısa bir süre için ücretsiz

iGO’dan bayram fırsatı: iGo Primo Turkey çok kısa bir süre için ücretsiz

PAYLAŞIN

iPhone üzerinde kullanılabilecek çeşitli navigasyon uygulamaları bulunuyor, ancak bu uygulamalar nispeten yüksek fiyatlarıyla kullanıcıların satın alırken birkaç defa düşünmesine neden oluyor. İşte bu ortamda Türkiye’ye özel yeni bir uygulama yayınlayan iGO bayrama gelen ilk günün şerefine uygulamasını App Store üzerinden çok kısa bir süre için ücretsiz olarak sunuyor.

iGO Primo Turkey uygulamasının en büyük özelliği sadece Türkiye haritasını barındırması. Bunun yanı sıra uygulama ülkemizdeki camileri ve kıble yönünü de gösteriyor. iPhoneTurkey.biz’in belirttiğine göre uygulama ilk 1-2 saat ücretsiz olacak, sonrasında ise her saatte bir fiyatı 0.99$ artacak, ta ki normal fiyatına ulaşıncaya kadar.

Bu nedenle fazla vakit kaybetmeden aşağıdaki iTunes App Store bağlantısını tıklayıp iGo Primo Turkey’i indirme fırsatını kaçırmayın.

İlgili – iTunes App Store

1 YORUM

  1. Oncelikle iyi bayramlar diliyorum..uygulama 20 mb uzeri oldugu icin wifi istiyor..bende tatilde oldugumdan 2 gun sonra indirebilecegim.. apple id ile sifremi girdim.beklemeye aldi. acaba sonrasinda wifi ile indirebilecekmiyim?yoksa bu ucretsiz zamani kaciracakmiyim?simdiden tesekkur ederim

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz