Teknoblog Ürünler Ses Sistemleri HyperX Cloud oyun kulaklığı serisine PS4 versiyonu ekledi

HyperX Cloud oyun kulaklığı serisine PS4 versiyonu ekledi

hyperx cloud ps4

hyperx cloud ps4HyperX en iyi oyun kulaklığı üreticilerinden bir tanesi ve aksesuar üreticisi Cloud markası altında PlayStation 4 kullanıcıları için lisanlı bir Sony kulaklığı sunuyor. HyperX Cloud şirketin standart kulaklığı ve yurt dışında 80 dolar, Türkiye’de 600 TL civarında bir fiyattan satılıyor. Lisanslı PS4 versiyonu da aynı fiyatı koruyacak. Fortnite gibi oyunları çok fazla oynayanlar için bu kulaklığa sahip olmak, ayak seslerini daha iyi şekilde duymak ve rakibin hangi yönde olduğunu daha iyi anlamayı sağlayacaktır.

Öte yandan HyperX, 50 dolar yurt dışı fiyatına sahip Cloud Stinger kulaklığı, bunun yanı sıra daha çok PC’leri hedefleyen, sırasıyla 100 dolar ve 120 dolar fiyat etiketli Cloud Alpha ve Cloud Revolver ürünlerini çıkardı. Aynı zamanda Cloud Flight adını taşıyan ve 160 dolarlık fiyat etiketi taşıyan çok amaçlı kablosuz kulaklık da bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
PlayStation 4 kötü niyetli bir mesaj yüzünden kilitleniyor

Lisanslı PS4 modelinin özel bir mavi rengi olacak, aynı zamanda kenarında da PlayStation logosu bulunacak. Aynı zamanda ses kontrol modülüne de sahip olacaksınız. Kulaklığın 13 Ağustos’tan itibaren ABD’de; Best Buy ve Amazon tarafından satışa sunulması bekleniyor.

Önceki HaberNEC Tokyo 2020’de kullanılacak yüz tanıma sistemini sergiledi
Sonraki HaberGalaxy Note 9 fotoğrafları yeni S Pen’in sırlarını ortaya çıkarıyor

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz