Huawei Watch GT Runner satın alanlara Akıllı Tartı 3 hediyesi

Huawei’nin yakın zamanda satışa sunulan en yeni ve spor odaklı saati olan Watch GT Runner, Huawei Online Mağaza üzerinde sunulan bir kampanyayla birlikte kullanıcıların sağlıklarını daha da detaylı takip edebilmelerini sağlıyor. Akıllı saati satın alan kullanıcılara Akıllı Tartı 3 hediye eden Huawei, ek garanti süresi ücretlerinde de indirim fırsatı sunuyor.

huawei watch gt runner satın alHuawei Watch GT Runner
Huawei Online Mağaza’dan satın alın

SATIN AL

Huawei Watch GT Runner özellikleri

Huawei Watch GT Runner, hafif ve konumlandırma doğruluğunu artıran yüksek mukavemetli polimer fiber kullanıyor. Ayrıca, seramik ultra hafif çerçeve ve havacılık sınıfı titanyum alaşımlı saat kurma kolu ile uyumlu. Tüm saat gövdesinin ağırlığı sadece 38,5 g ağırlığında; bu da saatin neredeyse fark edilmemesi anlamına geliyor ve saat ne kadar hafif olursa bilekte o kadar az hareket ederek dinamik nabız izlemenin doğruluğunu daha da artırıyor. Akıllı saat anti bakteriyel silikon saat kayışı kullanıyor. Kullanıcının sağlığını ve konforunu etkileyebilecek ter ve kirin kayışa temas etmesi konusunda endişelenmesine gerek yok.

Ayrıca Runner, kullanıcının fiziksel durumunu ve çevresini anlamak için verileri bir bakışta görüntülemesine olanak tanıyan özel bir veri saat yüzüyle birlikte gelir. Saat kadranı, kullanıcının bilmesi gereken tüm veriler dahil olmak üzere antrenman yükü, Koşu Kabiliyeti İndeksi, toparlanma süresi ve hava durumu gibi verileri gösterir. Farklı durumlar için kullanıcılar, görüntülemek istedikleri verileri özelleştirebilir ve ayarlayabilir, böylece antrenman durumlarını gerçek zamanlı olarak anlayabilir ve antrenman hacmini zamanında ayarlayabilirler.

Huawei Watch GT Runner, Huawei’nin giyilebilir ailesinin güçlü pil ömrünü devralarak tipik kullanım senaryolarında akıllı modda 14 güne kadar pil ömrü ve yoğun kullanım senaryosunda 8 günlük uzun pil ömrü sağlıyor. Ayrıca bu Huawei saati, kullanıcıların yolculukta güvenliklerini sağlamak için pusula özelliğini destekleyen yerleşik bir barometreye sahip. Ayrıca kulaklık veya hoparlörlerle müzik çalmayı desteklemesi haricinde 500 şarkıya kadar depolayabilen büyük miktarda depolama alanı ile birlikte geliyor. Akıllı saat, kalp atış hızı izleme ve anormal kalp atış hızı hatırlatma dahil tüm gün sağlık izlemeyi destekliyor. Kullanım senaryosunu daha da genişletmek için Huawei Watch GT Runner, seyahat, oyun, yaşam tarzı, eğlence ve işi kapsayan zengin uygulama ekosistemini destekleyen HarmonyOS 2.1 ile çalışıyor.

Huawei Watch GT Runner, her ekosistemde en uygun kullanıcı deneyimini sağlamak için hem iOS hem de Android destekli herhangi bir akıllı telefonla kullanılabiliyor. Kullanıcı Huawei Sağlık Uygulamasını indirdiğinde akıllı dinamik ayar planı ve Healthy Living Shamrock dahil tüm sağlık ve fitness izleme özelliklerini kullanmak mümkün hale geliyor. Huawei Sağlık Uygulaması, aynı zamanda Huawei Akıllı Tartı 3’ten gelen verileri de GT Runner’ın verileri ile birleştirerek, kullanıcının çok kapsamlı bir şekilde sağlık, vücut durumu ve genel olarak yaşam kalitelerini takip etmelerini sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Huawei Watch GT Runner İncelemesi

Huawei Akıllı Tartı 3 özellikleri

Kullanıcıların Huawei Health uygulaması aracılığıyla verilerine erişmelerine olanak tanıyan Huawei Akıllı Tartı 3, Ağırlık, vücut kitle indeksi, vücut yağ oranı, yağsız kütle, iskelet kası kütlesi, vücut su yüzdesi, protein, kemik mineral içeriği, viseral yağ seviyesi, bazal metabolik oran ve kalp atışı dahil olmak üzere 11 farklı temel sağlık göstergesini izleyerek, kullanıcıların egzersizlerinin sonuçlarını gün be gün ortaya koyan ve vücutlarındaki değişimleri detaylı olarak raporlayan bir sağlık asistanı olarak görev yapıyor.

Huawei, Huawei TruFit vücut kompozisyonu modelini geliştirmek için Çin Bilimler Akademisi ve Hefei Fizik Bilimleri Enstitüleri ile ortaklık kurdu. Bu teknoloji, büyük veri doğrulama ve AI teknolojisi ile biyoelektrik empedans analizine ve diğer göstergeleri temel alıyor. Algoritma, yağ kütlesini, iskelet kasını ve diğer vücut kompozisyonu göstergelerini daha doğru bir şekilde ölçmek için sürekli optimize ediliyor.

Huawei Watch GT Runner ve Akıllı Tartı 3 paketinin fiyatı

Huawei Watch GT Runner, Akıllı Tartı 3 hediyesiyle birlikte 3.999 TL yerine 3.499 TL son tüketici fiyatıyla Huawei Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor. Ayrıca vade farksız 4 taksit imkanı da sunulan ürün için 1 yıllık uzatılmış garanti almak isteyen kullanıcılar, 649 TL yerine sadece 349 TL ödüyorlar.

huawei watch gt runner satın alHuawei Watch GT Runner
Huawei Online Mağaza’dan satın alın

SATIN AL

Teknoblog’un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, ancak Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üzerinden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.
Fiyatlar yayın tarihinde alınan fiyatlardır, daha sonra değişiklik gösterebilir veya ürün satıştan kaldırılabilir.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun