FırsatlarManşetler

Üst düzey pil ömrü sunan Huawei Watch GT 3 Pro satın alanlar için özel Online Mağaza fırsatları

huawei watch gt 3 pro

Huawei, yeni nesil akıllı saatlerinin en güncel modeli Huawei Watch GT 3 Pro ile önemli bir pil ömrü deneyimi ve güç tasarrufu algoritmasına imza atıyor. Yakın zamanda detaylı incelemesini yayınladığımız bu akıllı saati Huawei Online Mağaza üzerinden satın alanlara, diğer Huawei ürünleri için dikkat çekici fırsatlar sunuluyor.

huawei watch gt 3 pro satın alHuawei Watch GT 3 Pro
Huawei Online Mağaza’dan satın alın
A300GT3PROCPS koduyla 300 TL indirim
A500GT3PROCPS koduyla 500 TL indirim
(46mm Deri versiyonunda geçerlidir)

SATIN AL

Akıllı saatler, son zamanlarda gelişen özellikleriyle yaşamımıza birçok kolaylık getirirken, sağlık takibi ve spor ölçümleri konusunda da önemli bir mesafe kat ettiler. Ancak bu ürünlerin geçmiş dönemde nispeten daha kısa olan pil ömürleri, bu ölçümlerin sürdürülebilirliği açısından sorun teşkil ediyordu. Huawei, Watch GT serisinde, daha uzun pil ömrü sağlayan akıllı güç tasarrufu algoritmasıyla, yenilikçi bir yaklaşıma imza atıyor.

2018 yılında piyasaya sürülen birinci nesil Huawei Watch GT, iki haftalık pil ömrü özelliği, spor rehberliği ve profesyonel sağlık izleme yetenekleriyle, sektörde birçok yeniliği de beraberinde getirdi. Huawei Watch GT 3 Pro da bu serinin DNA’sını miras alarak, uzun pil ömrü özelliğini pekiştirirken, profesyonel spor ve sağlık takibi özelindeki donanım ve yazılım yeteneklerini de önemli ölçüde artırdı.

Önceki nesil saat pilleriyle karşılaştırıldığında, Huawei Watch GT 3 Pro serisinde pillerin enerji yoğunluğu %12 oranında artırıldı. Şirket, pil performansındaki sınırları zorlayan yenilikçi bir mimarisi ile güç teknolojisinde önemli bir mesafe kat etti. Huawei Watch GT 3 Pro ayrıca, önceki nesillere kıyasla %10 oranında artan enerji depolama yoğunluğuna sahip oldu.

Akıllı saat ürünlerinde kullanılan piller genel olarak üç kategoriye ayrılır; çelik kabuklu, alüminyum kabuklu ve kese hücreli piller. Huawei Watch GT 3 Pro, çelik kabuklu pil katmanının, enjeksiyon kalıplama teknolojisi ile geliştirilmiş bir versiyonunu kullanıyor. Pil bölgesinin düşük basınçlı enjeksiyon kalıbı, pilin güvenli bir şekilde işlevini yerine getirmesini sağlıyor. Huawei Watch GT 3 Pro’nun çelik kabuklu pil hücreleri, kenar bölgesindeki sızdırmaz ve katlanır tasarım sayesinde iç bölgede de daha fazla kullanılabilir alan açılmasını sağlıyor. Bu da saatin daha sağlıklı çalışmasına yol açıyor. Kese hücreleriyle karşılaştırıldığında, çelik kabuklu pillerin dahili direnci yaklaşık %50 oranında azalır ve pil daha az ısı üretir. Bu özellik de daha sağlıklı bir kullanıma katkı sağlıyor.

Gelişmiş pil mimarisi, Huawei Watch GT 3 Pro Titanyum’da, standart kullanımda 14 güne varan, yoğun kullanım senaryolarında ise 7 güne varan pil ömrü sağlıyor. Serinin Seramik versiyonunda ise tipik senaryolarda 8 güne, yoğun kullanım senaryolarında ise 4 güne varan pil ömrü sunuluyor.

Huawei Watch GT3 Pro, hızlı kablosuz şarj teknolojisini de destekliyor. Ürünün şarj hızı, önceki versiyonlara göre %30 oranında artırıldı. Ürünün tam gün kullanımı için, yaklaşık 10 dakikalık şarj yeterli oluyor.

Huawei Watch GT 3 Pro Serisi bağımsız olarak çalışabilir, ancak çoğu durumda bir akıllı telefon ile eşleştirilecektir. Akıllı saatler, ister Android veya iOS ile çalışsın, her akıllı telefonla kolayca senkronize edilebilir.

Huawei Watch GT 3 Pro fiyatları ve Online Mağaza fırsatları

Huawei Watch GT 3 Pro 46mm deri kayışlı versiyon 5.499 TL, 46 mm deri kayışlık versiyon 6.499 TL 43mm seramik versiyon 7.499 TL, 46mm seramik versiyon 8.499 TL tavsiye edilen son tüketici fiyatlarıyla Huawei Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor.

Şu anda geçerli olan Huawei Online Mağaza özel tekliflerine baktığımızda ise, Huawei Watch GT 3 Pro 46mm Deri modeli için 200 TL’lik sepet indiriminin sunulduğunu görüyoruz. Ayrıca P50 Pro için 1500 TL ek indirim veya P50 Pocket için 2000 TL ek indirim fırsatları da mevcut. Üçüncü pakette ise Akıllı Tartı 3’e 199 TL’lik ek ödemeyle veya FreeBuds SE’ye 499 TL’lik ek ödemeyle sahip olmak mümkün oluyor. Bu arada Huawei Topluluk üzerinden deneyimlerini paylaşanlara 4999 TL’lik fiyata sahip Gentle Monster kazanma şansı sunuluyor.

Üstelik aşağıdaki indirim kodlarıyla ek indirimler edinmeniz de mümkün. Bu kodları satın alma sırasında göreceğiniz kupon kodu bölümüne girmeniz yeterli olacaktır.

huawei watch gt 3 pro satın alHuawei Watch GT 3 Pro
Huawei Online Mağaza’dan satın alın
A300GT3PROCPS koduyla 300 TL indirim
A500GT3PROCPS koduyla 500 TL indirim
(46mm Deri versiyonunda geçerlidir)

SATIN AL

Teknoblog’un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, ancak Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üzerinden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.
Fiyatlar yayın tarihinde alınan fiyatlardır, daha sonra değişiklik gösterebilir veya ürün satıştan kaldırılabilir.

İLGİLİ HABERLER