Teknoloji

Huawei Türkiye son tanıtım filminde iletişim teknolojilerinin hızına dikkat çekiyor – Video

huawei türkiye tanıtım filmi

Huawei Türkiye, ocak ayında yayınlamaya başladı yeni tanıtım filmi ile, hayatımızı son yıllarda önemli ölçüde değiştiren iletişim teknolojilerinin dönüşümünü, duygusal bir bakış açısıyla ele alıyor. Türkiye’deki faaliyetlerinin 20. yılında, “Türkiye’de Türkiye İçin” sloganıyla iletişim teknolojilerinin hızlı gelişimine katkı sağlamaya devam ettiğini belirten Huawei Türkiye, son tanıtım filminde iletişimin teknolojilerinin gelişim hızının altını çizdiğini dile getiriyor.

Huawei Türkiye, iletişim teknolojilerinin gelişimini, genç bir kadının ailesiyle kurduğu uzaktan iletişim süreci üzerinden aktardığı tanıtım filmini yayınladı. Tanıtım filminde; telefon kulübesi ve sabit telefon gibi geçmiş dönemdeki iletişim teknolojilerinin bugün geldiği aşama, “bazı şeyler hiç değişmez” ana mesajı çerçevesinde paylaşılıyor.

Şirketin 20. yıl etkinliklerinin ilk adımlarından biri olan Huawei Türkiye tanıtım filmi devamında ise kariyerine Huawei Türkiye’de çalışan bir mühendis olarak devam eden genç kadının verdiği şu mesajlar öne çıkıyor:

“Müşterilerimiz ve ortaklarımızla beraber teknolojide büyük değişimlere imza attık. Aynı masa etrafında her zaman birlikte olamasak da bizi birbirimize bağlayan teknolojilerle her zaman beraber olduk. İletişim yollarımız değişti ancak; özlemimiz sevincimiz, üzüntümüz, avuntumuz, ayrılmamız, kavuşmamız ve bunları paylaşma ihtiyacımız hiç değişmedi. Bazı şeyler hiç değişmez.”