Ana Sayfa » Fırsatlar » Huawei Online Mağaza’da Sevgililer Günü için özel indirim fırsatları ve yarışma var

Huawei Online Mağaza’da Sevgililer Günü için özel indirim fırsatları ve yarışma var

14 Şubat Sevgililer Günü’ne az bir zaman kalmışken hediye alışverişi için de süre kısalıyor. Eğer hediyenizi internet üzerinden satın almayı düşünüyorsanız, kargo süresini de hesaba katarak birkaç gün içinde harekete geçmeniz gerekiyor. Huawei, 14 Şubat Sevgililer Günü için çeşitli indirimli ürün önerileri sunuyor. Buna ek olarak Huawei Online Mağaza üzerinde sevgilileri bekleyen çeşitli ek indirim fırsatları ve özel bir yarışma da bulunuyor.

Aşk hikayenizi Huawei ile paylaştığınız takdirde Huawei’nin sunduğu çeşitli hediyeleri kazanma imkanı yakalayabilirsiniz. Bunun için öncelikle Huawei Online Mağaza’ya giriş yapmanız ve e-posta adresinizle abone olmanız gerekiyor. Daha sonra Huawei Topluluğu web sitesine gitmeniz ve aşk ile ilgili olarak çekmiş olduğunuz bir fotoğrafı, şarkıyı veya kısa hikâyenizi #AŞKINRİTMİNİHİSSET etiketiyle paylaşmanız gerekiyor.

Yarışma sonucunda Huawei Watch GT 2 Pro, Huawei FreeBuds Pro, Huawei Watch Fit ve Huawei Band 4 Pro gibi hediyeleri kazanma imkanınız bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sanal hafta sonu fırsatları mediamarkt.com.tr'de, tek tıkla evinizde

Eğer paylaşacak bir hikâyeniz, fotoğrafınız veya şarkınız yoksa, yine de üzülmeyin. Eğer Huawei Online Mağaza’ya e-posta adresinizle kaydolursanız, tüm ürünler için yüzde 5, seçilen ürünler içn yüzde 10 indirim kazanabilirsiniz.

Teknoblog’un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, ancak Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üzerinden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix Mart 2021 takvimi: Formula 1 belgeseli üçüncü sezonuyla geliyor

Netflix Mart 2021 takvimi belli oldu. Yayın servisinin belirttiğine göre, "intikam, aşk, spor, çözülemeyen cinayetler ve kahkaha ile mart ayı çok hızlı geçecek". Çağatay...

Tablet önerileri 2021: Hangi tablet modeli sizin için en uygun? [Video]

Pandemi döneminde uzaktan eğitim, evden çalışma ve evde zaman geçirme gibi aktivite ve davranışlara yönelim, dizüstü bilgisayarlara olduğu kadar tabletlere olan ilgiyi de artırdı....

Sanal hafta sonu fırsatları mediamarkt.com.tr’de, tek tıkla evinizde

MediaMarkt sanal hafta sonu fırsatları ile mediamarkt.com.tr ile tek tıkla evinize geliyor. Akıllı telefonlardan televizyonlara, küçük ev aletlerinden beyaz eşyalara kaçırılmayacak fırsatlar mediamarkt.com.tr'de sizi...

İNCELEMELER >>