Huawei Online Mağaza’da okula dönüş sezonu kampanyası dahilinde sunulan fırsatlar

Huawei, Okula Dönüş Kampanyası kapsamında MateBook D15 i3, MateBook D15 R5, MateBook D16 i7, MatePad 11, ve nova Y90 ürünlerinde indirim fırsatları sunuyor.

Huawei MateBook D16 i7

MateBook D16 i7, 20.499 TL fiyat etiketinin üzerine 500 TL sepet indirimi almasının haricinde 4.498 TL değerinde hediyeler (MateView SE ve Klasik Sırt Çantası) ile birlikte geliyor. Alışveriş sonrası yorum bırakanlar ayrıca AX3 Dual Core yönlendirici kazanıyor. Huawei Topluluk sayfalarında deneyimini paylaşanlar ise MatePad T10s 32GB kazanma şansı yakalıyor.

MateBook D16 i7 ile ilgili detayları ve sunduğu deneyim için inceleme yazımıza ve videomua göz atabilirsiniz.

Huawei MateBook D16 i7
Huawei Online Mağaza’dan satın alın

SATIN AL

Huawei MateBook D15 R5

MateBook D15 R5 12.499 TL fiyatla satışa sunulurken, 4.148 TL değerinde MateView SE ve Swift Sırt Çantası hediye ediliyor. Ayrıca FreeBuds SE ile birlikte alındığında kulaklığa %25 indirim yapılıyor.

Huawei MateBook D15 R5 ile ilgili detaylar inceleme yazımızda ve videomuzda yer alıyor.

Huawei MateBook D15 R5
Huawei Online Mağaza’dan satın alın

SATIN AL

MateBook D15 i3 ise, 9.999 TL fiyatının yanı sıra 649 TL değerinde Swift Sırt Çantası hediye olarak tüketicilere sunuluyor.

Huawei MateBook D15 i3
Huawei Online Mağaza’dan satın alın

SATIN AL

Huawei MatePad 11

MatePad 11’in 7.799 TL fiyatına sepette 300 TL sepet indirimi uygulanıyor. Ayrıca 3.447 TL değerinde manyetik klavye, M-Pencil kalem ve Swift sırt çantası hediyesi ediliyor. Alışveriş sonrası yorum bırakanlar ayrıca AX3 Dual Core yönlendirici kazanıyor.

Huawei MatePad 11 ile ilgili detayları inceleme yazımızda ve videomuzda bulabilirsiniz.

Huawei MatePad 11
Huawei Online Mağaza’dan satın alın

SATIN AL

Huawei Nova Y90

Huawei’nin en yeni akıllı telefonu Nova Y90 açık mavi rengi, Watch Fit 2 mavi rengi ve FreeBuds SE mavi rengi toplam fiyatı 11.247 TL yerine Okyanus paketi kapsamında sadece 8.397 TL’ye düşüyor, böylece 2.850 TL indirim uygulanıyor.

Huawei Nova Y90
Huawei Online Mağaza’dan satın alın

SATIN AL

Huawei’nin Okula Dönüş Kampanyası’nın detayları ve diğer ürünlerdeki indirimler kampanya sayfasından incelenebilir.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch yeni özellikleriyle kalp ve kadın sağlığı ile uyku takibinde daha aktif bir rol üstleniyor

Apple, İstanbul'da düzenlediği bir etkinlikte akıllı saati Apple Watch'un kalp, uyku ve kadın sağlığı konusunda sunduğu imkanlarla ilgili bilgiler verdi. Teknoblog'da daha önce yayınladığımız...

ChatGPT nedeniyle 300 milyon iş, kayıp tehlikesiyle karşı karşıya

Yapay zekâ (AI) araçlarındaki hızlı gelişme, fark edilmesi zor propaganda artışından ırkçı ve ayrımcı söylemin yayılmasına kadar bir dizi korkuyu körüklüyor. Uzmanlar, olası iş...

Marshall, İsveçli Zound Industries Tarafından Satın Alındı

Marshall Amplification; Jimi Hendrix, Slash ve Kurt Cobain gibi ünlü müzisyenlerin tercih ettiği efsanevi gitar amfilerini üreten 60 yıllık şirket, İsveçli Zound Industries tarafından...

Elon Musk Twitter’ın en çok takip edilen kişisi oldu

Elon Musk Twitter'ın sahibi olmanın yanına yeni bir unvan daha ekledi. Musk artık aynı zamanda mikro blog servisinin en çok takipçiye sahip kullanıcısı. 133...

İNCELEMELER >>