Manşetler

Huawei FreeBuds Studio ve X Gentle Monster Eyewear II online mağazada satışta

huawei freebuds studio huawei x gentle monster eyewear ii

Huawei’nin geçen ay düzenlediği Mate 40 Serisi lansmanında duyurulan ürünler arasında Bluetooth bağlantılı gözlüğü Huawei X Gentle Monster Eyewear II ve yüksek kaliteli kablosuz tam kulaklığı Huawei FreeBuds Studio da yer alıyordu. Bu ilgi uyandıran ürünler Huawei Online Mağaza’da satışa sunuldu.

Eyewear II, Huawei’nin belirttiğine göre GENTLE MONSTER’ın tasarımlarının cesur ve ilerici bir örneği olarak karşımıza çıkıyor. Ürün, dışarıya ses sızıntısını tamamen engelleyen akustik gizlilik özelliğine de sahip. Yarı-açık şekilde tasarlanan ultra ince hoparlörler, ses sızıntısını etkili bir şekilde ortadan kaldırırken yüksek tanımlı stereo ses performansı sunuyor. Güncellenen Akıllı Etkileşim işlevi ile Eyewear II, yenilikçi bir akıllı giyilebilir teknoloji deneyimi ile günlük yaşamı da kolaylaştırıyor.

Huawei X Gentle Monster Eyewear II fiyatı ve kampanya

Huawei X Gentle Monster Eyewear II, Huawei Online Mağaza üzerinden 4.999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla tüketicilere sunuluyor. Huawei Watch GT 2 Pro ve Huawei AM61 Sport Lite ile birlikte paket hâlinde kampanya kapsamında sunulan üründe tüketiciler üç ürünü birden almak istediklerinde, 7.567 TL yerine 6.899 TL ödüyorlar. Tüketiciler, vade farksız 6 taksit avantajından da faydalanabiliyorlar. Kullanıcılar, ürünü satın aldıktan sonra siteye yorumlarını yazmaları durumunda kazanacakları hediye çeki ile Huawei Band 3e akıllı bilekliğe yalnızca 1 TL fiyat ile sahip olabiliyorlar.

huawei x gentle monster eyewear II satın alHuawei X Gentle Monster Eyewear II
Huawei Online Mağaza’dan satın alın

SATIN AL

Huawei FreeBuds Studio fiyatı ve kampanya

Huawei FreeBuds Studio, yüksek çözünürlüklü müziğin zengin ayrıntılarıyla Hi-Fi düzeyinde bir dinleme deneyimi yaratmak için 48 kHz’e kadar geniş frekanslı yüksek çözünürlüklü ses kalitesi sunuyor. Sektör lideri akıllı dinamik aktif gürültü engelleme (ANC), değişen çevresel gürültüye göre değiştirilebilen üç gürültü engelleme modu sağlıyor. İkili bağlantı ile kullanıcılar, karmaşık eşleştirme sürecine gerek duymayan Huawei FreeBuds Studio ile kesintisiz bağlantının keyfini çıkarabilir. Geometrik sadelikten ilham alan Huawei FreeBuds Studio, şık bir görünüm ve rahat bir kullanım sunuyor.

Huawei Band 4 Pro ile birlikte 3.998 TL yerine indirim fırsatıyla 3.499 TL’ye tüketicilere sunuluyor. Huawei FreeBuds Studio satın almak isteyen kullanıcılar da vade farksız 6 taksit avantajından faydalanabiliyorlar. Ayrıca kullanıcılar, ürünü satın aldıktan sonra siteye yorumlarını yazmaları durumunda kazanacakları hediye çeki ile Huawei Band 3e akıllı bilekliğe yalnızca 1 TL fiyat ile sahip olabiliyorlar.

huawei freebuds studio satın alHuawei FreeBuds Studio

Huawei FreeBuds Studio

SATIN AL

İLGİLİ HABERLER