Huawei’den P30 ve P30 Pro’ya dair dikkat çeken sızıntı

Huawei P30 ve P30 Pro modellerinin tanıtımı için Huawei, gelecek ay Paris’te bir etkinlik düzenlemeye hazırlanıyor.

Daha önceki dedikodular da Çinli şirketin 25-28 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi’nden daha sonra yeni telefonlarını tanıtacağını işaret ediyordu.

Huawei, mart ayında düzenleneceği belirtilen etkinliğin ipucunu da kendisi verdi. Polonya birimi tarafından yayınlanan bir basın bülteninin altında konuyla ilgili not yer alıyordu. Bu nota göre şirket, P serisinin en yeni akıllı telefonlarını mart ayında Paris’te düzenlenecek bir etkinlikte sergileyecek.

Aslında basın bülteni Polonya ofisinin bu yılki faaliyet planıyla ilgiliydi. Belki isteyerek, belki de istemeyerek, mart ayında beklenen Huawei P30 ve P30 Pro modellerinin gelişi de açık edilmiş oldu.

Bu arada Huawei, MWC 2019 kapsamında da bir etkinlik düzenleyecek. Bu etkinlikte 5G temasının ön planda olması ve katlanabilir telefon konseptinin gösterilmesi bekleniyor. Yeni P serisi telefonlar bu etkinlikte beklenmiyor.

Teknoblog olarak Mobil Dünya Kongresi 2019’u yerinden takip edeceğiz ve Huawei’nin etkinliğinden de gelişmeleri sizlere aktaracağız.

OnePlus 9 Serisi Türkiye’de, işte fiyat bilgileri

OnePlus'ın geçtiğimiz ilkbaharda duyurusunu gerçekleştirdiği OnePlus 9 Serisi Türkiye'ye geldi. Böylelikle ilk kez bir amiral gemisi OnePlus telefon serisini Türkiye'de görüyoruz. Telefonların fiyat bilgileri...

Xiaomi Civi tanıtıldı: Snapdragon 778G işlemci, 55W hızlı şarj

Bir süredir ipuçları verilen ve hakkında paylaşımlar yapılan Xiaomi Civi, sonunda resmiyet kazandı. Yeni bir serinin ilk cihazı olan Civi'ye şu an için başka...

Fiyat-performans oranı yüksek dizüstü bilgisayar arayanlar için HP 255 G7 fırsatı

Okul için uygun fiyatlı, ihtiyaçları karşılayacak bir dizüstü bilgisayar arayanlar için Amazon.com.tr'de HP 255 G7 modeli 4999 TL'lik bir fırsat fiyatıyla müşterilere sunuluyor. Her ne...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun